Batmayan Mayo ile Yüzmek Artık Çok Kolay

Batmayan Mayo ile Yüzmek Artık Çok Kolay

2014 yağmurlu dönemleri geride bırakırken ve Yaz geldi geliyor derken, herkes kendini tatil planları yaparken buldu. Deniz, Kum ve Güneş üçlemesi için hazırlıklar başladı. Peki deniz korkusu olanların bu hayallerini azda olsa gölgelediği süreçte sizlere Batmayan Mayo‘dan bahsetmek istiyoruz. Dolfinus markası tarafından yerli üretilen Batmayan Mayo denizde batmanızı engelleyerek deniz korkunuzu ortadan kaldırmayı amaçlamakta ve […]

2014 yağmurlu dönemleri geride bırakırken ve Yaz geldi geliyor derken, herkes kendini tatil planları yaparken buldu. Deniz, Kum ve Güneş üçlemesi için hazırlıklar başladı. Peki deniz korkusu olanların bu hayallerini azda olsa gölgelediği süreçte sizlere Batmayan Mayo‘dan bahsetmek istiyoruz.

Dolfinus markası tarafından yerli üretilen Batmayan Mayo denizde batmanızı engelleyerek deniz korkunuzu ortadan kaldırmayı amaçlamakta ve yüzmeyi daha hızlı ve rahat öğrenebilmenizi sağlamaktadır.

Bay, Bayan ve Çocuk modelleri ile farklı kilo seçenekleri ile satışa sunulan Batmayan Mayo Siparişi için batmayanmayo.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Batmayan Mayo Firması Hakkında;

2000 yılı ortasında, İstanbul Bahçelievler bölgesinde fason süs dikişi faaliyeti yapan Gökhan Ylmaz tarafında kurulan Öncü Makina ve Teksti Sanayi; 2001 yılı içinde Göngören Sanayi Mahallesine taşındı. 2005 Nisan’da Güngören Güven Mahallesindeki Faprika binasının tamamlanmasılya yeni yerine taşınan Öncü Makina ve Teksti Sanayi 1500 metrekare kapalı alanda faaliyetini sürdürmekte.

 

“Suda yüzmek eşittir yolda yürümek” sloganıyla imalat ve satışına başlanan Batmayan Mayo, düşünce ve fikri şu şekilde ortaya çıkmıştır.

2006 yazında şile’de meydana gelen bir boğulma olayında sonra ortaya çıkmıştır. İlk zamanlar bu fikir insanlara çok ütopik gelsede, Olmayacak nazarıyla bakılan böyle bir çalışma uzuzn uğraşlar sonunda 2007 yılı başlarında şekillenmeye başladı.

Batmayan ve batırmayan mayo ve şortlarının üretilmesinde, insanların su ve deniz korkusunu üzerlerinden atmak amaçlanmıştır. Bu sayede su ortamında hareket kolaylığı sağlanması ve daha az enerji ile daha uzun süre kalınması temel düşünceyi oluşturmaktadır.

batmayan-mayo1

Batmayan Mayo kullanımı Çok basit ve eğlencelidir.

Batmayan Mayo’yu giyip kendinizi suya bırakın. Yapmanız gereken tek şey bu. Geri kalan her şeyi Batmayan Mayo’ya bırakın. Siz sadece yüzmenin keyfini çıkarın.

Batmayan Mayo kullanıcıları, ürün ile ilgili yorumları çok başarılı ve olumlu olsa da ilk kullanımda rahatsız olduğu bir kaç nokta mevcut. Batmayan Mayo bel kısmının kabarık olması. Bu konu giyim sonrasında pek rahatsız edici bir görüntü ortaya koymasa da ilik aşamada kullanıcıyı biraz rahatsız etmektedir.

Ancak kullanmaya başladıktan sonra bu ön yargı kırılmakta ve kullananlar batmayan mayo ile yüzmenin keyfini çıkarmaktadırlar.

Batmayan Mayo Resmi Bilgi ve Satış Hattı : 

W: batmayanmayo.org  |  T: 0 212 227 66 95

batmayan-mayo-cocuk

batmayan-mayo-tesettur

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor