Bacakları Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli

Bacakları Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli

Bacak ve boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmek gerekir, hangi renkler tercih edilmelidir? Bayanların giyim konusunda ne kadar hassas olduğunu bilmekte ve bu konuda uzmanların vermiş olduğu ip uçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bacaklarınızı Uzun Göstermek İçin; Bacak boyunu uzun göstermek için çeşitli giyim hilelerine başvurabilirsiniz. Bu noktada ilk yardımcın mini etekler olacaktır. Etek boyu ne […]

Bacak ve boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmek gerekir, hangi renkler tercih edilmelidir? Bayanların giyim konusunda ne kadar hassas olduğunu bilmekte ve bu konuda uzmanların vermiş olduğu ip uçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bacaklarınızı Uzun Göstermek İçin;
Bacak boyunu uzun göstermek için çeşitli giyim hilelerine başvurabilirsiniz. Bu noktada ilk yardımcın mini etekler olacaktır. Etek boyu ne kadar kısa olursa bacakların o kadar uzun görünecektir.

Sezonun Önemli trendi; tepeden tırnağa tek renk giyinmek bacak boyunun daha uzun görünmesinde etkilidir. Bu sayede olduğundan daha ince de görünebilirsin.

2012 yaz modasının popüler trendlerinden uzun elbiseler; tek renk olarak giyildiği takdirde bacak boyunu uzun gösterecektir.

Yüksek bel etek ya da pantolonlar göz yanılması sağlayacak bacak boyunu daha uzun gösterir.

Daha uzun görünmenin en garantili yöntemlerinden biri de topuklu ayakkabılardır. Dolgu topuklar yerine kalem topuklar tercih etmeni öneririm.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Diz altı etek ve elbiseler bacak boyu uzun olan bir kadını bile kısa gösterecektir.

Elbise ve Renk seçimi bir bütünlük olduğundan kombine yaparken dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al