Babalar Günü

Babalar Günü

Babalar Günü Kutlu olsun. 17 Haziran 2012 Babalar günü kapsamında Aile kavramının değerini alınacak ya da alınan bir hediyenin ötesinde bakış açısı sunmak istiyoruz. Aile yapısnın önemi, anne kadar babayı da kutsal kılmış, sorumluluk ve saygı görülmesi gereken ve hakkı asla ödenmeyecek  bir sevgi yüklenmiştir. Gerçek baba; ailesine karşı sorumluluklarını yerine getiren kişi olarak tanımlanmalı, fizyolojik […]

Babalar Günü Kutlu olsun. 17 Haziran 2012 Babalar günü kapsamında Aile kavramının değerini alınacak ya da alınan bir hediyenin ötesinde bakış açısı sunmak istiyoruz.

Aile yapısnın önemi, anne kadar babayı da kutsal kılmış, sorumluluk ve saygı görülmesi gereken ve hakkı asla ödenmeyecek  bir sevgi yüklenmiştir. Gerçek baba; ailesine karşı sorumluluklarını yerine getiren kişi olarak tanımlanmalı, fizyolojik kavramlar üzerinde konuşulmamalıdır.

 

Bu noktada baba kendi nesline ve eşine olan sadakatini, sorumluluklarını, ilgisini v.b. gösterdiği taktirde verdiği önem ve değeri eşi ve çocuklarından da göreceği muhakkaktır.

Evet Bugün Babalar Günü. Bir çocuğumuz hediyeler alır, babalar gününü yanaklarından, ellerinden öperek kutlarız.
Ya diğer bir çoğumuz! Sevgimizi ne kadar belli edebiliyoruz!

Durmayın!

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Babanıza Sevginizi haykırın !!!

Bir Kaç beğendiğimiz babalar günü sözleri paylaşmak istiyorum.. Ancak siz alıntı sözlere değil kendi içinizden geleni haykırmanız en iyisi ve en güzeli olacaktır.

– Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

– Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Sonra ki Yıllarda Babalar Günü Ne Zaman ?
2013 Babalar günü ne zaman? : 16 Haziran 2013
2014 Babalar günü ne zaman? : 15 Haziran 2014
2015 Babalar günü ne zaman? : 21 Haziran 2015
2016 Babalar günü ne zaman? : 19 Haziran 2016

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al