Ayhan Giyim Moda ile Buluştu

Ayhan Giyim Moda ile Buluştu

Sıradan bir tarzınız yoksa ve kendinizi sıra dışı tasarımların kadını görüyorsanız Ayhan Giyim bu yıl tasarladığı özel koleksiyonlarıyla sizi şıklığa ve sıra dışı bir zarafete davet ediyor. Giyinmek sizin için sadece gereklilik değil bir tutkuysa çarpıcı çizgilerle karşınıza serdiği tarzıyla tutkunuzun doğru adresi olacaktır. Ayhan Giyimde, Modeller kumaşından, dikişine, kalıbından, aksesuarlarına kadar en ince detayları […]

Sıradan bir tarzınız yoksa ve kendinizi sıra dışı tasarımların kadını görüyorsanız Ayhan Giyim bu yıl tasarladığı özel koleksiyonlarıyla sizi şıklığa ve sıra dışı bir zarafete davet ediyor.

Giyinmek sizin için sadece gereklilik değil bir tutkuysa çarpıcı çizgilerle karşınıza serdiği tarzıyla tutkunuzun doğru adresi olacaktır. Ayhan Giyimde, Modeller kumaşından, dikişine, kalıbından, aksesuarlarına kadar en ince detayları bile özen ile hazırlanıyor.

Kış aylarının zarif sıcaklığına bürünmek istiyorsanız , sitil sahibi bir bayan sanız son durak sizin için Ayhan Giyim olmalı. Kış koleksiyonunun sınırsız seçeneklerinden faydalanmak için daha fazla gecikmeyin.

Özel gün ve toplantılarınızda, mutlu törenlerinizde tarzınıza uygun, ayrıcalıklı, zarif kıyafetlerle bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmek Ayhan Giyimle hiçte zor değil.

Kadın giyim sektörünün önde gelen firmalarından Ayhan Giyim, Avrupa’da mağazalaşma sürecine devam ediyor. Hollanda’da toptan satış mağazası açmayı hedefleyen Ayhan Giyim, ardından Belçika, Almanya ve İspanya’da da mağazalaşma sürecine hız verecek. İnternetten satış için çalışmalarını sürdüren firma, önümüzdeki kış sezonunda Avrupa’da ki bu ülkelere internetten de satış yapacak.

Ortadoğu ve Rusya’da çok tanınan bir marka olduklarını belirten Ayhan Giyim Yönetim Kurulu Üyesi Cem Karabulut, “Avrupa’daki çoğu ürün bizim Türk markları kadar kaliteli değil.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bu da marka bilinirliliğimizi inanılmaz artırıyor. Kumaş kalitesi ve çeşit zenginliği markamızda ödün veremeyeceğimiz en önemli iki unsurun başında gelmektedir” dedi.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al