Avon ile Genç Görünmek Hayal Değil Gerçek

Avon ile Genç Görünmek Hayal Değil Gerçek

AVON ANEW Serisi 20 yıldır içiniz deki güzelliği dışınızdaki ile birleştirerek mükemmel görünmenizi sağlıyor. 20. Yılının kutlamasını yapan avon kadınlara her yaşta güzel görüne bilmenin imkanlarını sunmaktan gurur duymaktadır. Cilt bakım alanında başarılı ürünlere imza atan Avon ANEW Clinical serisi kadınların en büyük korkusu olan kaz ayağı ve ince kırışıklık lar konusunda başarılı bir seri […]

AVON ANEW Serisi 20 yıldır içiniz deki güzelliği dışınızdaki ile birleştirerek mükemmel görünmenizi sağlıyor. 20. Yılının kutlamasını yapan avon kadınlara her yaşta güzel görüne bilmenin imkanlarını sunmaktan gurur duymaktadır. Cilt bakım alanında başarılı ürünlere imza atan Avon ANEW Clinical serisi kadınların en büyük korkusu olan kaz ayağı ve ince kırışıklık lar konusunda başarılı bir seri üretti.

Bu alanda bir devrime imzasını ata bilecek , A-F33 (Aminofill- 33) molekülü içeren ilk cilt bakım serisini üretti, Losyon ve Göz Çevresi bakım Losyonu olmak üzere iki üründen oluşturulmuş bu seri ince çizgilerde çok kısa zamanda etki ettiği gözlemlendi, Avon kendine güvenen ve iç huzuruna sahip kadınların güzelliklerini açığa çıkararak sergilemekten gurur duymaktadır. Ürünlerini bir yüz yogası atölyesinde tanıtarak farklı bir model oluşturmuştur.

A-F33 (Aminofill-33) molekülünü içeren ilk seri olma özelliği taşıyor.  AVON‘un dünyaca tanınmış cilt bakım araştırma firması NeoStrata ile geliştirdiği A-F33 içeren seri, ciltteki kolajeni aktive etmeye yardımcı oluyor.

Ciltteki ince çizgilerde çok kısa zamanda sonuç vermektedir.

Yüz yogası atölyesinde yapılan tanıtım kendini özel hisseden bir çok katılımcı tarafından ilgiyle izlendi . Etkinliğe AVON Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Victoria Kharchenko ve Dermatolog Güneş Ertürk de katıldı.

Tanıtımda 126 yıllık gelenksel AR-GE çalışmalarının öneminden bahseden Kharchenko 20.yılın da da kadının gençlik ve güzelliği için hizmet vermekte olduklarını genç görünmek isteyen kadınların bu deneyimi yaşamaya davet etti.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Gelişen teknolejinin kadının yanında odlunu söyleyerek,
Bir devrime yaratan serinin ince çizgilerde kısa sürede belirgin bir iyileşme gösterdiğini de anlattı.

Avon anew serisi kullananlar konu altında yorumlarını bizlerle ayrıca paylaşabilirler.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al