Audi’ye 2014’te Ödül Yağmuru

Audi’ye 2014’te Ödül Yağmuru

Otomobil sektörünün Lider markası olan Audi kendine özgü çizgisinin vermiş olduğu başarısı karşısında ödüle doymuyor. Almanya’da özel bir araştırma firması olan Facit Research tarafından yapılan araştırmada, Audi ülkenin en sürdürülebilir markası olarak belirlenmiştir.

Otomobil sektörünün Lider markası olan Audi kendine özgü çizgisinin vermiş olduğu başarısı karşısında ödüle doymuyor. Almanya’da özel bir araştırma firması olan Facit Research tarafından yapılan araştırmada, Audi ülkenin en sürdürülebilir markası olarak belirlenmiştir.

Araştırma şirketi özellikle Alman tüketicilerin fikirlerini ele alarak hazırlamış olduğu raporda, çevresel, ekonomik sorumluluk alanları ve sürdürülebilirlik alanında çalışmaları dikkate almıştır.

Kore’nin en saygın gazetelerinden DongA Ilbo tarafından yapılan okur anketinde, Audi “En İyi Otomobil Markası” seçildi. Gazete, Audi’nin yenilikçi pazarlama stratejisi ve ülke pazarındaki yüksek satış başarı nedeniyle bu ödüle layık görüldüğünü yazdı. Çin’de J.D Power Asia Pasific’in yaptığı müşteri memnuniyeti araştırmasında da Audi birinci oldu. Araştırma, 2012-2013 yılında yeni araç sahibi olan 45 farklı kentten 17 bin kişiyle yapıldı.

Sektöre Yön Veren Audi Teknoloji Alanında da Zirvede

Firma tarafından yayınlanan CHIP ve AMS dergilerinin 42 bin okuyucusunun katılımıyla düzenlediği “Connectivity Awards” ödüllerinde Audi, navigasyon, telefon entegrasyonu, ses sistemi ve muti-medya/eğlence kategorilerinde sınıfının en iyi markası seçildi. Audi bu ödüle, MMI Navigation Plus, Audi Phone Box, S3’teki Bang &Olufsen Ses Sistemi ve LTE Wi-Fi sistemiyle layık görüldü.

İngiltere’de verilen Auto Express Ödülleri’nde A3 Cabriolet 1.4 TFSI “En iyi Cabrio Araç” ve A6 2.0 TDI Ultra da “En iyi Executive (Yönetici) Aracı” seçildi.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli