Aslan Burcu Kadınının Kendini Beğenmekte Haklı Olduğu 11 Asil Özellik

Aslan Burcu Kadınının Kendini Beğenmekte Haklı Olduğu 11 Asil Özellik

Bir aslan kadını ile birlikte her ortama girebilirsiniz. Gitmiş olduğunuz partide en çok aslan kadını eğlenir, entelektüel olan her ortamda en çok aslan kadını konuşur, okulu ya da işi kırıp ta sizinle birlikte planlar yapabilecek insanlardır. Aslan Burcu Kadını Özellikleri 1. Bir aslan kadını ile birlikte her ortama girebilirsiniz. Gitmiş olduğunuz partide en çok aslan […]

Bir aslan kadını ile birlikte her ortama girebilirsiniz. Gitmiş olduğunuz partide en çok aslan kadını eğlenir, entelektüel olan her ortamda en çok aslan kadını konuşur, okulu ya da işi kırıp ta sizinle birlikte planlar yapabilecek insanlardır.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

1. Bir aslan kadını ile birlikte her ortama girebilirsiniz. Gitmiş olduğunuz partide en çok aslan kadını eğlenir, entelektüel olan her ortamda en çok aslan kadını konuşur, okulu ya da işi kırıp ta sizinle birlikte planlar yapabilecek insanlardır.

2. Aslan kadını maddiyata düşkünlüğe ile bilinmektedir ve çoğu zaman bu yüzden eleştirilmektedirler. Ama bunun nedeni paraya vermiş olduğu değerden kaynaklanmamaktadır, çevresinde bulunmakta olan insanlara vermiş olduğu değerdir.

3. Aslan kadını sadece çok sevdiği insanları kıskanır.

4. Aslan burcu kadını harika olan bir arkadaştır.

5. Aslan burcu kadını tam bir ilgi manyağıdır. İlgisizliği sevmez, ilgisiz kalamaz. Bütün tanıdığı eş, dost, arkadaş bütün herkesten ilgi bekler.

6. Aslan burcu kadınının birbirinden farklı ilgi alanları bulunmaktadır, işte bu yüzden dolayı da çok bilmişlik ile suçlanmaktadırlar. Oysa aslan burcu kadınları biliyorum dediği her şeyi gerçekten de bilmektedirler.

7. Aslan kadını yapmacıklık yerine dürüst olmayı tercih eder. Yani bir şeyi beğenmemişse eleştirir, kötü der, yakışmamış der de der. Tüm hatalarınızı hiç çekinmeden yüzünüze söyleyebilirler, tabi ki bunların hepsi sizin iyiliğiniz için olan şeyler. Bunların yanı sıra hayatınızda yer almakta olan insanlar hakkında bile sizi sıkça uyarabilirler. Ama emin olun bu da yine sizin iyiliğiniz içindir.

8. Aslan burcu kadınları kesinlikle kokoş değildirler. Sadece aslan kadınları oldukça bakımlıdırlar. Her ne kadar kokuşuk ile suçlansalar da, onlar daima kendilerine oldukça çok özen göstermekte olan kişilerdir. Çünkü kendilerini oldukça çok sevmektedirler.

Aslan Burcu Kadını Kendini Beğenmiş Özellikleri
Aslan Burcu Kadını Kendini Beğenmiş Özellikleri


9
. Aslan burcu kadınının siniri saman alevi gibidir.

10. Aslan burcu kadını giyimine kuşamına çok dikkat eder. Giyim kuşam konusunda en hassas olduğu şeyde ayakkabılarıdır.

11. Oldukça zor bir kadın olan bu burçta ki kişiler ile doğru iletişim kurulduğu zaman bu zorluk kolaya indirgenebilir.

Aslan Burcu Erkeği de hemen hemen aynı gösteriş, kendini beğenme ve dost canlısı yaklaşımı ile tanımlanmaktadır.

Gösterişe olan ilgisi ve karşı tarafında gösterişli olmasını isteyen Aslan Kadınları ile ilgili konu hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını için Özel Hediye Fikirleri

Aslan Burcu hediye seçimi önerileri
Aslan Burcu hediye seçimi önerileri

Yukarıda ki maddeler zaten nasıl bir hediye alınacağı konusunda sizlere bilgi verecektir. Çok pahalı değil ama gösterişli bir hediye seçmeye özen göstermelisiniz. Ona özel olduğunu hissettirecek bir hediye.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor