Aşk ve Bağlama Büyüsü Nedir Medyum Kimdir?

Aşk ve Bağlama Büyüsü Nedir Medyum Kimdir?

Son zamanlarda İnternet ve sosyal medya’da büyük ilgi gören Medyum siteleri, kişilere farklı büyü yapma ya da büyü bozma iddiaları ile talep görmeye başlamıştır. Peki Medyum Kimdir?  Bağlama büyüsü ya da Büyü Bozma olayları gerçek midir? Büyü Yapmak Günah mıdır? Büyünün İslamda yeri nedir? Bu sorulara bilgi amaçlı olarak bu bölümde yer verirken konu hakkında […]

Son zamanlarda İnternet ve sosyal medya’da büyük ilgi gören Medyum siteleri, kişilere farklı büyü yapma ya da büyü bozma iddiaları ile talep görmeye başlamıştır.

Peki Medyum Kimdir?  Bağlama büyüsü ya da Büyü Bozma olayları gerçek midir? Büyü Yapmak Günah mıdır? Büyünün İslamda yeri nedir?

Bu sorulara bilgi amaçlı olarak bu bölümde yer verirken konu hakkında bizlere iletebileceğiniz sorulara Alanında uzman İlahiyatcı İshak Başer cevap verecektir.

Öncelikle Medyum Kimdir? Nasıl Olunur? Bu Soruya Cevap Verelim.

Kısaca, Ruhlar Alemi ve Cinler ile iletişim kurabilen kişi olarak tanımlanan Medyum, Fransızca bir kelime olarak bilinir. Geçmişte bir çok kişi ve hatta Peygamberler, Evliyalar ve Belirli mertebelere ulaşan kişiler de zaman kavramını ortadan kaldırdığı gibi farklı boyutta ki kişiler ile de iletişim kurmuşlardır.

Ancak, Ruhani düşüncelere göre, bu gelecekten bilgi alma anlamına gelmemektedir. Gelecekten hiç kimse bilgi alamaz. Kur’an-ı Kerim’de bu konu ile ilgili, “Gaybın anahtarları Allah Katındadır …” (Enam Suresi, 59) ayeti ile açıkça belirtilmektedir. Ancak, bir çok peygambere vahiy yolu ile gelecekle ilgili bazı bilgiler aktarılmıştır. 

Konu ile ilgili toplumda yaygın olan, Kahve Falı, Tarot Falı gibi falcılık merak ve eğlence amaçlı olsa’da her türlü falcılık İslam dininde yasaklanmış olup, büyük günahlar arasında yer almaktadır.

 Aşk ve Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bay ve Bayan iki tarafın birbirine olan yakınlığının artması amacı ile belirli uygulamalar sonucunda yapılan Aşk ve Bağlama büyüsü iki taraftan birinin kalbinin yakınlaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu uygulama belirli teoriler altında, simge, yazı ve farklı uygulamalar ile gerçekleştirilmektedir. Ancak, İnternet’te yer alan ve kendilerini medyum olarak tanıtan bir çok kişi ya da kişiler bunları sadece para koparmak amacı ile yaptıklarını iddia etmektedirler. Bu noktada herkesin bilinçli olması gerektiği, bu işin tehlikeli bir konu olduğu ve ters dönmesi durumunda kişilere ciddi anlamda zarar verebileceği bir gerçektir.

Halk arasında yaygın olarak bilinen en güçlü aşk büyüsü canbar aşk büyüsüdür. Ancak, canbar büyüsü her insana uygulanmaz. Bu yüzden kişiye özel olarak yapılacak bakım sonrasında bu kişiler için en uygun en etkili aşk büyüsü hangisi ise o büyü yapılmalıdır.

Aşk büyüleri hazırlanırken bir çok büyü malzemesinden faydalanılır. Örneğin bir ceylan derisi yada belli bitkisel büyü malzemeleri, özel mürekkepler, sabun, incir ve safran bunların başında gelir. Fakat daha burada saymakla bitiremeyeceğiz kadar sayıda büyü malzemesi vardır.

ask-buyusu-baglama

Eve Bağlama Büyüsü

Ülkemizde yaygın olarak talep gören büyülerden biri de eve bağlama büyüsüdür. Özellikle bayanlar, eşlerinde yaşanan aldatma ve alkol bağımlılığı ile ilgili şikayetleri doğrultusunda, erkeğin eve bağlanması ve alkolden uzak durması için büyü yollarına başvuruluyor.

Öncelikle şunu ifade etmeliyiz ki bu çok yanlış bir adımdır. Zira bir erkeğin aldatmasını önlemek ve alkolü bırakabilmesi ilk etapta büyü ile yapılabilecek bir durum değildir. Büyü ile yapılamaz demiyoruz. Yapılmamalı ve yanlış bir durumdur diyoruz. Zira büyü yapan kadın büyük bir beklentiye girerek, eşlerin birbiri ile daha büyük sorunlara sebep olmakta ve ayrılığa kadar neticelendirilen sorunlar meydana gelmektedir.

Bu doğrultuda yapılması gereken en uygun şey, eşlerin bir biri ile daha sağlam iletişim kurmaları ve gerekirse, tedavi yoluna başvurmaları gerekmektedir.

Son olarak tekrar etmemiz gerekir ki, İnternet sitelerinde, büyü yapılır, gibi siteler açılarak cep numaraları veren kişilerin büyük çoğunluğu para koparma amacı ile faaliyet göstermektedir.

Konu ile ilgili her türlü soru, öneri ve eleştirilerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman İlahiyatcı İshak Başer tüm sorulara cevap verecektir.

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. arkadaslar daha önce Ali efendi hocamla bazı calışmalar yapmıştım çok memnun kaldık mükemmel bir hoca şimdi kendisini bulamıyorum bilen veya Ali efendinin numarası olan lütfen yardım etsin

 2. medyum bilen hoca çok iyi ben gittim hem kendisi özel bir durum olunca eve de geliyor veya ofisine çağırıyor. medyum bilen hoca ya ben üzerimdeki büyüyü bozdurdum.

 3. ben medyum kesira diye bir hocayla çalışmıştım 2011 de. Ulaşabilirmisiniz bilmem ama yardımcı olur.

 4. Ali efendi yi 0506 944 28 85 numaralı hattından aradım. 2 günde hocayla zar zor görüşebildik çok yoğun ali efendi. Benim sıkıntım sevgilim ile idi. Çok kavga ediyorduk hoca bana bazı dualar gönderdi bunları uygulamamı söyledi 15-20 gün sonra evlilik teklifi aldım 🙂 Çok mutluyum herhangi bir para muhabbetimizde olmadı hoca ile sağolsun talebelerine bağış yapmamı istedi 2. kez ben bağış yaptım.

 5. Merhabalar,
  eşim ile sürekli olarak sıkıntı yaşıyordum. Bir arkadaşım bana Medyum Ali Efendi isimli birinden bahsetti. 2-3 defa görüştüm. Kendisi bunu hayır için yaptığını söyledi ve gerçekten de öyle. hiç bir fiyat olayına girmediler. Sadece ufak bir miktar okuyan talebeler için ve malzeme ücreti alıyorlar.

  ben son 2 aydır çok şükür eşimle aramda hiç bir sıkıntı kalmadı.

 6. Sevgilim beni durduk yere terk etti. Aramız da hiç bir sorun yoktu.. Bana yakın çevremden bir kaç kişi ona büyü yapıldığını söylüyorlar bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz?

 7. Merhabalar, Büyü bozma için tavsiyeniz var mı? Bana büyü yapılmış diyorlar. Yardımcı olabilir misiniz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli