Aşk İş ve Evlilik

Aşk İş ve Evlilik

Kadın Sitemizden yeni bir magazin haberi Geçirdikleri sıkıntılı günlerin ardından Önder – Nazlı Öztarhan çifti Burbery açılışında objektiflere yansıdılar. VEPA Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan ile ünlü reklamcı Nail Keçili’nin kızı Nazlı Keçili Öztarhan, açılış davetine birlikte katıldı. 12 yıllık evliliklerinde sorun yaşadıkları, bu yüzden evlerini ayırdıkları iddia edilen Öztarhan çifti, kötü günleri geride […]

Kadın Sitemizden yeni bir magazin haberi Geçirdikleri sıkıntılı günlerin ardından Önder – Nazlı Öztarhan çifti Burbery açılışında objektiflere yansıdılar.

VEPA Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan ile ünlü reklamcı Nail Keçili’nin kızı Nazlı Keçili Öztarhan, açılış davetine birlikte katıldı. 12 yıllık evliliklerinde sorun yaşadıkları, bu yüzden evlerini ayırdıkları iddia edilen Öztarhan çifti, kötü günleri geride bırakmışa benziyor. Uzun süredir ilk defa bir davete birlikte katılan Önder-Nazlı Öztarhan, adeta düşman çatlattı. Ayrıca işlerine de oldukça ağırlık veren Nazlı Hanım, yeni projelerinden de bahsetti.

15 Kasım’a kadar sahibi olduğu Artkolik.biz’e eserlerini yükleyen tüm sanatçıların katılabileceği bir yarışma düzenliyor. Dünyaca ünlü heykel sanatçımız Seçkin Pirim, Merkür Galeri’nin sahibi ve sanat danışmanı Sabiha Kurtulmuş, Matraş Deri Yönetim Kurulu Üyesii Erdal Matraş, Radikal Gazetesi yazarı ve Sanatatak Gazetesi sahibi Ayşegül Sönmez ve Vepa Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan’dan oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu seçilen eserler, Zorlu Center New Balance mağazasında satışa açık sergilenecektir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al