Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Astroloji

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? Medyum ve Hocalar Aşk Büyüsü Yapar mı? Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk Büyüsü hakkında genel bilgileri daha önce ki konumuzda işlemiştik. Şimdi de nasıl yapıldığı ve nasıl anlaşılabilir olduğu ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Sizler için araştırıp son zamanlarda internette bu tarz büyüler için rağbet olduğunu gördük ve insanların bu kişilere itibar etmediğini belirtmek için bu yazıyı kaleme aldık.

Medyum ve Hocalar Aşk büyüsü yapar mı? Aşk büyüsü nasıl bozulur? gibi sorularıda bu konu altında işlemeye çalışacağız.

Öncelikle, aşk büyüsü hakkında bilgi almak için aşk ve bağlama büyüsü nedir? konumuzu incelemenizi öneriyorum. Bu konuyu inceledikten sonra Aşk ve bağlama büyüsünün nasıl yapılacağı ve nasıl bozulacağı ile ilgiili bilgilere değinelim.

Aşk Büyüsü Kimler İçin Yapılıyor?

Bu tür büyüler Medyumlar tarafından genellikle, nişanlılığın tamamlanması, geçim ya da farklı sebeplerden dolayı evliliği kurtarmak için yapılması önerilmektedir. Birisinin sizi deli gibi aşık olması, bağlanması için yapılan bu tür fiili durumlar kötü yönü ile de karşılaşma olasılığı yüksektir. Bu doğrultuda bu işi bu alanda uzman bir kişi tarafından yürütülmesi gerekiyor. Bu işi herkes yapamayacağı gibi ehli kişilere müracat edilmesi gerekiyor.

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Farklı büyü çeşitlerine göre farklılık gösteren bu eylemler sonucunda, anlaşılması muhtemel durumlar şu şekilde ifade edilir; Ani bayılma durumları, cinsel isteksizlik, Uykusuzluk, panik durum belirtileri, bir uzulvun bir türlü temizlenmediğine inanma, sürekli olarak aynı rüyayı ya da kabusu peş peşe görmek, çiftler arasında yaşanan büyük önyargılar gibi durumların büyü yapıldığı belirtilerini göstermektedir.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Böyle bir durumun varlığı hasıl olduktan sonra yine ehli bir kişiye müracat etmekte fayda vardır. İnsan psikolojik olarak yani ruhen kendini bırakmamalı ve teslim etmemlidir. Bunun için öncelikle ruhun ve bedenin güçlü, sağlıklı olması gerekiyor.

Ayrıca, Rasul-ü Ekrem Efendimiz, kendisine büyü yapıldığını farkettiği zaman da bu sureleri okuyarak Cenab-ı Hakk’a sığınmıştı. İki elini açıp yanyana getirmiş; İhlâs, Felâk ve Nâs sûrelerini okuyarak avucuna üflemiş ve baştan ayağa kadar bütün vücudunu meshetmişti. Nakledildiğine göre, Efendimiz bunu 11 defa yapmış; her defasında adeta bir düğümün çözüldüğünü hissetmiş ve rahatlamıştı.

Sonuç olarak, Kader, İmtihan ve Nasip üçgeninde huzurla yaşam sürecini idame ettirmemiz için bu tür kötü niyetli durumlardan uzak durulması her zaman tavsiye edilmektedir.

Yazının Devamı için
Advertisement

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

2 Comments

2 Yorumlar

  1. Murat Tabu

    20 Ekim 2016 at 10:22

    gerçekten böyle şeyler ile uğraşanları anlayamıyorum. yani büyü nedir ya. hayır sonunda çözülebiliyor olması yinede insanı rahatlatmıyor. böyle şeylere tamamen karşıyım !!!

  2. Murat

    1 Kasım 2015 at 15:02

    Bilgiler için çok teşekkür ederim. Medyum denince aklıma sürekli kötü bir düşünce geliyordu. Bu yazı ile birlikte ortadan kalkmış oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Astroloji

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top