Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?

Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?

Arı Sütü kremi son aylarda kırışık giderici cilt kremleri kategorisinde en çok konuşulan ürün haline gelmiştir. Özellikle 35 yaş ve üstü kadınlar için özellikle yüz hatlarında oluşan kırışıklıklara karşı ABD ve Japonya’da kullanılan ve klinik testlerde büyük başarılarla sonuçlanan Arı Sütü ülkemizde de tercih edilmeye başlandı. Evinizin ya da iş yerinizin rahatlığında uygulanabilen, mikrotanecikli kırışıklık tedavisi […]

Arı Sütü kremi son aylarda kırışık giderici cilt kremleri kategorisinde en çok konuşulan ürün haline gelmiştir. Özellikle 35 yaş ve üstü kadınlar için özellikle yüz hatlarında oluşan kırışıklıklara karşı ABD ve Japonya’da kullanılan ve klinik testlerde büyük başarılarla sonuçlanan Arı Sütü ülkemizde de tercih edilmeye başlandı.

Evinizin ya da iş yerinizin rahatlığında uygulanabilen, mikrotanecikli kırışıklık tedavisi ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmenize büyük yardımcı olacak Arı Sütü Kremi mükemmel faydalara sahip olduğu bilinmektedir. Bu formül, deri tabakasında derinlere nüfuz ederek hücreleri harekete geçiriyor ve metabolizmayı kendi kollajenini üretmeye teşvik ediyor.

Arı Sütü Kremi Japon Kadınları Daha Genç Gösteriyor

Dünya genelinde en çok arı sütü kullanımı Japonya ülkesidir. Japon kadınların güzellik ve genç görünme sırlarının altında yatan en büyük sebep arı sütü ile cilt temizliğini yapmalarından kaynaklanıyor. Doğal etkisi ve cilt bölgesinde ki hücrelerin yenilenmesi ile ciddi farklar 8. haftadan sonra etkisini göstermektedir.

Tüm doğal ilaçların anası olarak kabul edilen arı sütünün bilim adamları tarafından kabul edilen mucizevi etkileri bulunmakta, bunların en başında da cilt üzerindeki yenileme, gençleştirme yer almaktadır. Kırışıklıkları yok eden ve yaşlanma ile savaşan bu yöntemin özel formülü ise olması gerektiği gibi %100 doğal. Formülün en etkili içeriği de, yönteme adını veren Arı Sütü

Arısütü; 5-15 günlük yaştaki işçi balarılarının, kraliçe (ana) arıyı beslemek için yutakaltı bezlerinden (hypopharyngeal) salgıladıkları, hammaddesi binbir çiçeğin balözü, çiçek poleni ve balarılarının enzimlerinden oluşan sedef görünümünde, peltemsi, (1/1 gr/cm3) özgül ağırlığında, organik asit karakterinde, %100 naturel, olağanüstü yüksek oranda hayati vitaminler, enzimler, mineraller, proteinler ve aminoasitler taşıyan yüksek besin değerli bir balarısı ürünüdür.

Dünyanın en üstün doğal gıdasıdır ve doğadaki bütün doğal ilaçların annesi sayılır. Balarısı ortalama 40 gün yaşar, Arısütüyle beslenen kraliçe arı ise 7 sene yaşar ve dünyanın en fazla yumurtlayan canlısı olarak günde ortalama 3000 kez yumurtlar..

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Arı Sütü Kremi Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Arı sütü Vitamin, enzim, mineral, aminoasit ve protein açısından çok zengin olan arı sütü içeriğinde A,C, D, E, K, H vitaminleri ile B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 vitaminlerini barındırır. Ayrıca başka hiçbir maddede olmayan 10-HDA’yı içerir. Arı sütü krem cilt ile buluştuğunda 24 saat içinde aktif olarak çalışmaya başlar. Bu sayede tüm kırışıklıklar ilk 14 gün içerisinde yok olmaya başlıyor.

Arı Sütü Kremi Kullanım Hakkında Bilgiler

Kullanımı : 18 yaş üstü göz torbası sorunu yaşayanlar ile birlikte, 25 yaş üstü kırışıklık sorunları yaşayanlar ve yaşlanma etkileri başlamış tüm kadınlar ve erkekler bu ürünü mutlaka kullanmalı.

En Etkili Kullanım Nasıl Olmalı : Her gün en az 2 kere 6 saat ara vererek cildinizi temizledikten sonra hafifçe uygulayın ve yedirinceye kadar masaj yapın. Etkilerini hemen hissedeceksiniz. Sonrasında sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Arı Sütü kremi
Arı Sütü Kremi Vogue

Arı Sütü Kremi Yorumları ve Kullananlar Ne Diyor?

Arı sütü kremi ile ilgili kullananlar ürün ile ilgili yorumlarını konu altında ki yorum bölümünden iletebilir, kullananların yorumları, soru ve eleştirilerini inceleyebilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Arı sütü kremi olarak 2 farklı ürün var. Biri televisyonlarda gösterilen ürün diğeri Işın KARACA’nın yanıtımını yaptığı orjinal arı sütü kremi buradaki arı sütü kremi satis sitesinden buradaki ürünü kullandım yaklaşık 2 hafta oldu kırışıklar azalmaya başladı. 8 hafta sonrasında belirtildiği gibi kırışıklık kalmayacağını düşünüyorum.

    Benden başka bu bu üründen kullanan var mı ?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al