AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı

AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı

AÖF (Açıköğretim) sınav sonuçları bugün (31 Aralık) tarihinde açıklandı.  AÖF sınav sonuçları  Açıköğretim Üniversitesi resmi sitesi olan ogrenci.anadolu.edu.tr sitesinde aynı anda yayınlandı. AÖF sınav sonuçları saat 17.00 itibariyle AÖF sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz. AÖF sınav sonuçları için sınav sonuçlarını bekleyenler için bugün saat 17:00 ‘dan sonra şifresi ile siteye girmesi yeterli olacaktır. AÖF’nin resmi sitesi […]

AÖF (Açıköğretim) sınav sonuçları bugün (31 Aralık) tarihinde açıklandı.  AÖF sınav sonuçları  Açıköğretim Üniversitesi resmi sitesi olan ogrenci.anadolu.edu.tr sitesinde aynı anda yayınlandı. AÖF sınav sonuçları saat 17.00 itibariyle AÖF sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

AÖF sınav sonuçları için sınav sonuçlarını bekleyenler için bugün saat 17:00 ‘dan sonra şifresi ile siteye girmesi yeterli olacaktır.

AÖF’nin resmi sitesi AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenler tarafından ziyaretçi akınına uğruyor. AÖF Açık öğretim sınavları için nefesler tutuldu. AÖF Açıköğretim sınav sonuçları burada.

AÖF sınav sonuçları ogrenci.anadolu.edu.tr ile aynı anda burada. AÖF Açıköğretim sınav sonuçları ile ilgili tüm detaylar ve AÖF sınav sonuçları sitemizde. AÖF Açıköğretim sınav sonuçlarına haberimizin içindeki AÖF sınav sonuçları linkinden ulaşabilirsiniz.

Rektörlük devir teslim töreninde konuşan AÜ eski Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, sınav sonuçlarının 17.00’den sonra açıklanacağını duyurdu. Başkan Aydın, “Buradan öğrencilere müjdem var. Saat 5’ten sonra iki hafta önce gerçekleştirdiğimiz ara sınav sonuçlarını ilan etmiş olacağız. Bu anlamda öğrencilerimize bir yılbaşı müjdesi de vermiş oluyoruz” dedi.

14-15 Aralık’ta yapılan AÖF sınav sonuçları dört gözle bekleniyor. AÖF sınav sonuçlarının bu ayın sonunda açıklanması bekleniyor. AÖF sınav sonuçları Açıköğretim Fakültesi (AÖF) nin sitesinden duyuruluyor. AÖF sınav sonuçları bugun.com.tr tarafından yakından takip edliyor.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

AÖF sınav sonuçları eşzamanlı olarak bugun.com.tr’de. Haberimizin içinde AÖF sınav sonuçları ve AÖF ile ilgili bir çok detayı bulabilirsiniz…

Açıköğretim AÖF ve uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapılan programlarda (İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında İngilizce okutulan dersler ve ödevi olan dersler hariç) yapılan sınavlar sonucunda alınan notların, başarı notuna katkı oranları; ara sınav notunun %30’u, dönem sonu sınav notunun %70’tir.

AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinde yayımlanmakta ve AÖF öğrencileri T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF Vize Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

2013- 2014 Açıköğretim (AÖF) Sınav Tarihleri

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014

Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 – 27 Nisan 2014

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al