Anne Kimdir ?

Anne Kimdir ?

Anne doğuran mı büyütenmidir ? Çoğu kişi büyütendir diyordur sanırım. Neden ? Kim dokuz ay içinde yaşatığı kanıyla canıyla beslediği yavrularından ayrılmak isterki. Acaba nasıl imkansızlıklar içinde bu hanımlarki yavrularını bırakmak zorunda kalıyorlar. Sıcak yuvalarımızda ne olursun anne bırakmamalı diyoruz ama o anneyi anlamaya çalışıyormuyuz acaba. İnsanın kanıyla canıyla başka bir canlıyı büyütmesinden daha büyük fedakarlık […]

Anne doğuran mı büyütenmidir ?

Çoğu kişi büyütendir diyordur sanırım.

Neden ?

Kim dokuz ay içinde yaşatığı kanıyla canıyla beslediği yavrularından ayrılmak isterki. Acaba nasıl imkansızlıklar içinde bu hanımlarki yavrularını bırakmak zorunda kalıyorlar. Sıcak yuvalarımızda ne olursun anne bırakmamalı diyoruz ama o anneyi anlamaya çalışıyormuyuz acaba. İnsanın kanıyla canıyla başka bir canlıyı büyütmesinden daha büyük fedakarlık varmıdır?

Herhangi sebeble bebeğini evlatlık alan anneler. Kanıyla canıyla besleyemedi diye anne olmuyormu. Tüm hayatını yavrusuna adayıp gece gündüz demeden onun üzerine hayatını kuran anne. Hastalığında, üzüldüğünde, sevindiğinde yavrusunun en büyük desteği olan anne, sevgisiyle onu büyüten, hayata hazırlayan geleceğini güzelleştiren, tabağındaki yemeğini emeğini paylaşan anneden ömrünü adayan anneden büyük fedakarlık varmıdır ?

yorum sizin Anne doğuran mı doyuran mı ?

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bencede başka türlü ifade edilmemeli şartlar ne bilinmez kanın ve canın kolay değil yanii

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al