Annagaspi Leke Giderici Bitkisel Güneş Kremi

Annagaspi Leke Giderici Bitkisel Güneş Kremi

Annagaspi Leke Giderici Bitkisel Güneş Kremi,leke,kırışıklık ve yaşlanmaya karşı etkili bir üründür.FDA onaylıdır.Annagaspi ürünlerinin Amerikadan sonra Türkiye’de satışına başlanmıştır.Annasgaspi güneş kremi,yaş sınırı olmaksızın bebek yaşlı vs. bütün yıl kullanılabilecek bir üründür.Annagaspi güneş kremi, cilde yumuşaklık kazandıran doğal etken maddeler içermektedir. Amerika’da satış rekorları kıran annagaspi krem aynı anda hem eski güneş lekelerinizi gideriyor, hem de […]

Annagaspi Leke Giderici Bitkisel Güneş Kremi,leke,kırışıklık ve yaşlanmaya karşı etkili bir üründür.FDA onaylıdır.Annagaspi ürünlerinin Amerikadan sonra Türkiye’de satışına başlanmıştır.Annasgaspi güneş kremi,yaş sınırı olmaksızın bebek yaşlı vs. bütün yıl kullanılabilecek bir üründür.Annagaspi güneş kremi, cilde yumuşaklık kazandıran doğal etken maddeler içermektedir.

Amerika’da satış rekorları kıran annagaspi krem aynı anda hem eski güneş lekelerinizi gideriyor, hem de yeni lekeler oluşmasını engelliyor.

Yatıştırıcı özelliği olan içeriği ile bu güneş kremi, UV ışınlarına karşı tahrişe yol açmaksızın güvenli ve etkili bir koruma sağlıyor. Cilde nem kazandıran ve emilimini artıran, yağlı ve kuru ciltleri nötralize eden aloe barbadensis (alove vera) yaprağı özü içeriği ile tüm cilt türlerine uygun.

Annagaspi Güneş Kremi,Leke giderme, kırışıklık karşıtı etki ve UV ışınlarına karşı koruma olmak üzere üç işlevi bulunan ve günlük basit cilt bakımının son aşaması olarak yıpranmış cildinizi zararlı çevre koşullarına ve UV ışınlarına karşı koruyan bu krem , aloe vera yaprağı özü ile nemlendirme ve emilimi kolaylaştırma etkisinin yanı sıra toksik maddeleri yok etme ve sivilcelere giderme konusunda mükemmel bir anti-bakteriyel etkiye sahiptir.

Kullanılan Cilt Tipleri
Yağlı cilt, normal cilt, kuru ve hassas cilt, problemli cilt.

Kullanım şekli
Günlük makyajınızın veya cilt bakımınızın son aşamasında yüzünüze, boynunuza ve UV ışınlarına kolayca maruz kalan diğer bölgelere sürünüz.

İçeriği
Bitkisel Arbutin, Adenosine, Aloe barbadensis leaf extract(Aloe vera), Portulaca oleracea extract(Semizotu özü), Ethylhexyl methoxycinnamate, Cyclometicone, Zinc oxide, Caprylic/caprictriglyceride, Propylene Glycol, Titanium diokxide, Talc, Dimethicone, Dimethicone copolyol, Mineral oil, Cetyl PEG, PEG-10, Glycerin ,Phenyl trimethicone, Polyethylene, Bees wax, Sodium chlorid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance..

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Çiğdem Yıldız Çiğdem Yıldız Mobilya ve Mağaza Aksesuarları üzerine araştırmacı kişiliğe sahip meraklı Melahat Ablanız.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli