AnadoluJet’le yüzde elli indirimli…

AnadoluJet’le yüzde elli indirimli…

Hava yolları şirketleri ‘nin birbiriyle yarıştığı şu dönemde Anadolu Jet’in yaptığı bu sürpriz  indirim yolcularını sevindirdi. kadin.info web sitemiz olarak biz de araştırdık.   15-21 Eylül 2014 tarihleri arasında, online kanallarda yayımlanacak özel kampanya tanıtımlarındaki promosyon kodu ile bilet satın alan herkes, Anadolu Jet ’in Yüzde 50 Erken Rezervasyon Kampanyası ile 1 Kasım 2014 -15 […]

Hava yolları şirketleri ‘nin birbiriyle yarıştığı şu dönemde Anadolu Jet’in yaptığı bu sürpriz  indirim yolcularını sevindirdi. kadin.info web sitemiz olarak biz de araştırdık.

 

15-21 Eylül 2014 tarihleri arasında, online kanallarda yayımlanacak özel kampanya tanıtımlarındaki promosyon kodu ile bilet satın alan herkes, Anadolu Jet ’in Yüzde 50 Erken Rezervasyon Kampanyası ile 1 Kasım 2014 -15 Ocak 2015 tarihleri arasında Kıbrıs ve tüm Türkiye ’ye yüzde 50 indirimle uçuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenler kampanyaya; www.anadolujet.com adresi, AnadoluJet sosyal medya hesapları ve bazı web sitelerinde yapılacak özel kampanya duyurularında kullanılan promosyon koduyla katılabilecek.

Anadolu Jet web sayfası üzerinden uçuşunu planlayan katılımcılar, kredi kartı ile ödeme seçeneğine gelindiğinde yüzde 50 indirim kampanyası seçeneğini seçip, özel promosyon kodunu girerek indirimli biletlerini satın alabilecek. Ortak uçuşlar ve promosyon biletleri kampanyaya dahil edilmeyecek.

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor