Amway Hakkında

Amway Hakkında

Amway Nedir ? Amway Hakkında? Amway Network Marketing, Ürün Fiyatları, Amway Üyelik ile ilgili genel bilgilere internet sitemizde yer veriyoruz. Firmayı ve sistemi genel olarak tanımak gerekirse; İki kimya mühendisi olan arkadaşın ortak dostluklarıyla ve iş azmiyle ortaya çıkan bir şirkettir. Jay Van Andel ve Rich DeVos 1950’lerde NUTRILITE Beslenme Destek Ürünlerini kapıdan kapıya tanıtarak işe […]

Amway Nedir ? Amway Hakkında? Amway Network Marketing, Ürün Fiyatları, Amway Üyelik ile ilgili genel bilgilere internet sitemizde yer veriyoruz. Firmayı ve sistemi genel olarak tanımak gerekirse;

İki kimya mühendisi olan arkadaşın ortak dostluklarıyla ve iş azmiyle ortaya çıkan bir şirkettir. Jay Van Andel ve Rich DeVos 1950’lerde NUTRILITE Beslenme Destek Ürünlerini kapıdan kapıya tanıtarak işe başlamışlar. 50 yıl önce keşfettikleri şey bugün dev bir ürün yelpazesine dönmüştür.

Her başarılı işin kaynağında insanlar ve ilişkiler yer alır. Müşterileri karşısında yarattıkları güven sayesinde işlerini büyütmüşlerdir. 1959’da Rich ve Jay girişimlerini genişletmek için yeni ürün fikirleri arayışına girerler.

Sonuç olarak ortaya Amway‘in ilk ev bakım ve temizlik ürünü olan, bugün L.O.C.( Sıvı Organik Temizleyici) Çok Amaçlı Temizleyici olarak bildiğimiz ürün ortaya çıkar. Bu hızla gelişen başarı öyküsü yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamıştır.

1970 lerde sekiz ülkede faaliyet gösteren firma 2012 de seksen ülkede faaliyet gösterme başlamıştır.

Türkiye’deki büyümesi hiçte küçümsenmeyecek oranda olan şirketin Merkez Ofisi İzmir de bulunup 2 bin 400 metre karelik bir dağıtım merkezi bulunmaktadır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Şuanda 140 milyon TL satış ve 180 bini aşkın serbest girişimcisi ile faliyet göstermektedir. Amway ın Faliyet gösterdiği 80 ülke arasında Ülkemiz dünyada 12. Sırada Avrupada 4. Sırada yer almaktadır.

Amway Sistemi Hakkında

Amway 80’den fazla ülkede ve bölgede insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olan, onlara fırsatlar sunan , hayallerini gerçekleştiren, milyar dolarlık ulusal bir şirket olarak halen faaliyet göstermektedir.

Bir ürünle başlayan bu yelpaze ülkemsizde 5002ü aşkın Avrupa da ise 900 ü aşkın farklı ürün çeşidine çıkarmıştır.

Dünya çapında 3 milyonun üzerinde Amway Serbest Girişimcisi vardır.
Dünyanın her yerinde hayatlarına dokundukları herkesin hayallerini gerçekleştirmeye çalışan! bir firma olarak sistem kendini tanımlar.

Üye sayısı: 180 bin
Ürün yelpazesi: 500 çeşidi aşkın yelpazeye sahiptir. Bunlar içinde Kozmetik,kişisel bakım,erkek bakım,iç giyim,mutfak araç gereçleri,su artıma cihazı,ev dekorasyon ürünleri, beslenme destek ürünleri,ev bakım ve temizlik ürünleri bunlar arasında dır. Ürünler yüksek kalitede üretilip özellikle sağlığa Zarasız maddeler içermektedir. Özellikle bitkisel ürünleri dikkat çekmektedir.

Üyelik Ücreti : 75 TL
Şartları: İnançlarınız ve Hayallerinizin olması yeterli.

Avantajları:
Kolaylıkla temin edilebilinir, stok sıkıntısı yaşanmaz, mail ve telefonla sipariş verilebilinir, ev ve kişisel bakımda her türlü ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Ürün iade hakkına sahipsiniz , 6 ay içinde yatırmış olduğunuz bedeli geri alarak işten ayrılabilirsiniz.

Dezavantajları :
Serbest girişimci olarak yerini konumlandırmak için ciddi emek ve zaman isteyen bir sistem mevcuttur.
Yoğun toplantılar, eğitimler ve genel olarak şehir dışı programlar yapılır.
Diğer Network Firmalarına göre, daha katı kuralları vardır.
Seviyenizi hangi konuma çıkartırsanız çıkartın, ara verdiğinizde tüm emekleriniz sistem tarafından hiç sayılmaktadır. Ürünlerin tamamı ithal olduğu için fiyatlar yüksektir.
Zorunlu ve yüksek miktarda ürün alma zorunluluğu vardır.
Zorunlu Ev toplantıları

Amway Hakkında Her Türlü Yorum, Eleştiri,
Şikayet ve Önerilerinizi bu konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Bende enwey temsilcisi yim çok harika ürünler fakat en büyük sorun israil in ürünleri..

  2. Amway Networking yeni üye oldum. Kayseride oturuyorum.
    İlgilenenler olursa yardımcı olmak isterim.

  3. Yaklaşık olarak 6-7 yıldır Amway ürünlerini özellikle kozmetik ürünlerini aile olarak kullanıyoruz. Ancak son 2-3 aydır kullandığımız roll-on hem iç çamaşırlarımızda hem de tişört ya da gömleklerimde sarı sarı lekeler oluşturuyor.

    Makinada dahi leke çıkartıcı ile bile çıkmıyor.

    Keza Amway’in leke çıkartıcısı bile etkili değil. Konuyu kendilerine siteleri aracılığı ile ilettim. Ancak hiç bir müspet menfii geri dönüş yok.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al