Alyans Seçiminde Öneriler

Alyans Seçiminde Öneriler

Bayanların hayatında en heyecan verici anlarından biri olan Evliliğin ilk aşamasında ki takılan Alyans seçiminde kriterler ve önerileri sizler için kadın sitemizde yer vereceğiz. Genellikle çiftler beraber Kuyumcuya giderek Alyans seçimini beraber yaparlar. Bu Çiftler için en heyecanlı evlilik hazırlığında ki anlardan biridir. Alyans Seçiminde ilk konu Bütçenizdir. Bütçenize göre seçilen alyans, tasarım da özellikle […]

Bayanların hayatında en heyecan verici anlarından biri olan Evliliğin ilk aşamasında ki takılan Alyans seçiminde kriterler ve önerileri sizler için kadın sitemizde yer vereceğiz.

Genellikle çiftler beraber Kuyumcuya giderek Alyans seçimini beraber yaparlar. Bu Çiftler için en heyecanlı evlilik hazırlığında ki anlardan biridir.

Alyans Seçiminde ilk konu Bütçenizdir. Bütçenize göre seçilen alyans, tasarım da özellikle bayanların, en karar veremediği noktalardan biri oluyor.

Sadece kuyumculara bakmayın, tasarımcıların yüzüklerinden de sizin için alyans olabilecek modeller bulabilirsiniz. Kendinize özel de yaptırabilirsiniz. Yine gerçek altın ve istenirse pırlantalar kullanıyorlar.

Örneğin Batya Kebudi ile epey bir yazışmış, karar vermeye çalışmıştım, size özel bir simge varsa ondan veya baş harflerinizden tasarım yapabiliyor resimdeki gibi.

Zevkinize ve tercihinize göre sarı, beyaz, bronz altın renklerinin yanı sıra taşlı, klasik düz veya bombeli tasarımlara sahip alyans yüzükleri tercih edebilirsiniz. Fakat iş bununla da bitmiyor.

Almış olduğunuz alyans yüzüklerin bakımı da oldukça önemli. Bunun için de yapmanız gereken ; Alyanslarınızı yumuşak bir bezle, sabunlu su ile temizleyebilirsiniz. Alyans yüzükleriniz dahil diğer tüm altın takılarınızı kimyasallarla temas ettirmeyiniz ve darbelerden koruyunuz.

Altın, hasssas bir madendir, bu yüzden kimyasallar zarar verebilir. Kadınlar özellikle ev temizliği yaparken altın takılarını çıkarmalıdırlar.

Siz değerli okuyucularımıza bir ömür eşlik edecek olan yüzüklerinizi büyük bir aşkla ve mutlulukla takmanız diliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor