Alkali Diyetin Vazgeçilmesi AlkaDays

Alkali Diyetin Vazgeçilmesi AlkaDays

Alkali Diyeti ile ilgili en çok konuşulan ürün olan AlkaDays zayıflama ürünü ile ilgili kadın portalı sitemizde yer veriyoruz. Zayıflamak ve kilo vermek ilk hedef olduğu için, kilo verirken sağlığımızı olumsuz etkileyebileceğimizi düşünmüyoruz bile. Oysa diyet seçerken hem KALICI kilo kontrolü hedeflemeli hem de daha sağlıklı bir beslenme şekli yaşam tarzı olmalıdır. AlkaDays bu amaçları hedefleyen […]

Alkali Diyeti ile ilgili en çok konuşulan ürün olan AlkaDays zayıflama ürünü ile ilgili kadın portalı sitemizde yer veriyoruz.

Zayıflamak ve kilo vermek ilk hedef olduğu için, kilo verirken sağlığımızı olumsuz etkileyebileceğimizi düşünmüyoruz bile. Oysa diyet seçerken hem KALICI kilo kontrolü hedeflemeli hem de daha sağlıklı bir beslenme şekli yaşam tarzı olmalıdır.

AlkaDays bu amaçları hedefleyen bir beslenme şekli olarak öne çıkıyor.’ diyen uzmanlar, şimdiye kadar olan diyet önerilerindeki eksik kalan parçanın vücudun asit-alkali dengesinin daima korunması gerekliliği olduğunu söylüyor.
AlkaDays‘ın amacı; vücudun asit-alkali dengesini koruyarak başvuran kişinin fiziksel, zihinsel, ve emosyonel performansını arttırmaktır. Kişinin kilo kontrolünü sağlamak, mevcut hastalıklarının tedavisinde tıbbi destek olmak ve koruyucu tıp uygulamalarıyla uzun süreli sağlık halini korumaktır.

Aslında kalorilerden, yağlardan öte “beslenme” dediğin şey hücreni beslemek demek. Hücrenin ihtiyaçları var. Tıka basa yiyoruz, raflar, marketler yemekle dolu, tokuz ve kiloluyuz ama aslında açız. Hücrelerimiz aç, onların ihtiyacının verilmesi lazım.

Bu yüzden hücre hata yapabilir ve fazla kilo alımı sağlamaktadır.. Bunu sana kilo olarak da, hastalık olarak da ödetebilir… Çünkü sen onun ihtiyaçlarını vermiyorsun. Hücrenin iki temel ihtiyacı var. “Yiyecek hammaddemi ver ve çöpü dök” diyor. Çünkü yiyecek hammadesini yanlış veriyorsun. Bir de çöpleri içeride biriktiriyorsun. Bu asit alkali hikâyesi de öyle…  Alkali Su ile ilgili diğer yazımızı incelemenizi öneriyoruz.


Vücut ideal olarak “alkali” dediğimiz zeminde çalışabiliyor. Asit de atılması gerekenlerin atılamayıp içeride birikmesi. Vücut sadece alkaliyken mutlu olabilir. O yüzden tüm diyetlerde klasik olarak “Tatlı yeme, alkol alma, kızartma yeme. Sebze, iyi yağ, balık ye” denir. Bu iki grup yiyeceği iyi ve kötü diye ayıran şey, birinin içeride asitlilik, çöp yaratıyor, öbürünün de vücudu temizliyor olması.

Bir bardak suya ekleyeceğimiz 2-3 damla Alkadays içecek olduğunuz sıvının pH’ını 10 na kadar yulseltir. Günboyu aldıgımız besinlerle oluşan asidik ortamı ki, bu asidik ortam hem saglıgımızı olumsuz etkisinin yanısıra vücudumuzun atamadıgı toksinler birikerek yaglanmaya ve kilo almamıza sebep olacaktır. İşte bu nokta da Alkadays kilo verirken, yağlarımızdan kurtulurken bizim en çok ihtiyaç duyacağınız üründür.

Alkadays Nasıl Kullanılır?

Yaklaşık 250-300ml olan 1 bardak suya 3 damla Alkadays damlatarak içme suyunuzu yüksek pH’lı Alkali suya dönüştürebilirsiniz.

50ml’lik ambalaj içinde sunulan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Alkadays damlanın taşınabilir olması, vücudunuzun ihtiyacı olan yüksek pH’lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zahmetsizce içebilmenize olanak sağlar.Alkadays ile maksimumum fayda sağlamak için günde ortalama 5 bardak yüksek pH’lı alkali su içmeniz önerilir.

Alkadays’dan maximum fayda sağlamak için aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilir. Bu sayede bikarbonat üretimi en yüksek oranda gerçekleşir.

Ürün ile ilgili her türlü soru, öneri ve eleştirilerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. arkadaslar bende yaklasık 4 aydır kullanıyorum 17 kg verdim bunun dısında uykudan tatlı krizlerine aşırı iştahımdan bir çok şeye düzene girdi hayatım. orjinal ürün temini konusunda dikkat etmenizi öneririm arkadaşlara söz verdim sizi tavsiye edeceğim diye buda benm onlara katkım olsun
    alkadaysturkiye.com adresinden satın aldım tavsiye ederim

  2. Alkadays kullanan Arkadaşlarım var. Bir arkadaşım 4,5 kilo almış.. Acaba gerçekten işe yarıyor mu?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli