Alkadays Alkali Su Alkali Diyeti

Alkadays Alkali Su Alkali Diyeti

Alkadays, diğer adı ile Alkali Su Alkali diyeti son dönemlerde büyük oranda kullanıcıların favori zayıflama ürünü olarak İnternet Satışlarında büyük oranda artığı görülmektedir. Peki Alkadays Nedir? Alkali Su İçeriğinde neler var? Alkali Diyeti etkili mi? İşe yarıyor mu? Diyet kategorisinde Alkadays ile ilgili diğer konumuzda yer verdiğmiz “Alkali Diyetin Vazgeçilmesi Alkadays” başlığını da inceleyerek bilgilere […]

Alkadays, diğer adı ile Alkali Su Alkali diyeti son dönemlerde büyük oranda kullanıcıların favori zayıflama ürünü olarak İnternet Satışlarında büyük oranda artığı görülmektedir. Peki Alkadays Nedir? Alkali Su İçeriğinde neler var? Alkali Diyeti etkili mi? İşe yarıyor mu?

Diyet kategorisinde Alkadays ile ilgili diğer konumuzda yer verdiğmiz “Alkali Diyetin Vazgeçilmesi Alkadays” başlığını da inceleyerek bilgilere genel olarak ulaşabilirsiniz.

Hap, çay, bitki ya da jel krem tarzı ürünlerden farklı olarak satışa sunulan zayıflama içerikli Alkadays ürünü, bir su diyeti olarak tanımlanmaktadır. Büyük bir bardak ılık suyun içerisine 2-3 damla Alkadays damlatıp suyu içmeniz yeterli. Tamamen sağlıklı bir ürün olarak satışı devam eden Alkali diyeti Alkadays, içtiğiniz suyun pH değerini yaklaşık 10 değerine getirerek vucuttaki toksik maddelerin atılımını ve yağ yakma oranının yükselmesini sağlıyor. Normal bir suyun pH değeri ortalama 7-8 arasındadır.

Alkali Diyet Nasıl Uygulanır?

Bir diyet türü anlatılırken diğer diyet çeşitlerini kötülemek gibi bir niyetimiz yok. Tabi ki birçok sağlıklı diyet türü bulunmaktadır. Bu diyet diğerlerine nazaran biraz farklı olduğu için bunu da siz okurlarımıza tanıtma gereği duyduk. Çevrenizde kilo veren ya da vermek isteyenlerle konuşmuşsanız onlar en klasik yöntem olan.. su diyetinden bahsederler. Elbette içme suları da zayıflamanıza yardımcı olur. Su içildiğinde açlık hissinin azaldığını göreceksiniz. Zaten su diyetini önerenlerin hepsi sık sık fakat az su içmenizi önereceklerdir.

Alkali diyet de aynı şekilde su içerek zayıflamanızı sağlayan bir diyet türüdür. Fakat sudan mideniz bulanana kadar içmenize engel olur. Alkadays kullanarak zayıflamak istiyorsanız, önerilen ölçü günlük ortalama 5 bardak su içerisine 2-3 damla alkadays damlatarak tüketilmesidir.

En iyi sonucu almanız için önerilen yöntemler arasında bir de yemek araları ve aç karnına içmeniz önerilmektedir. Ayrıca diyetisyenlerinizden de Alkadays hakkında bilgi alabilirsiniz. Ülkemizde olsun Avrupa ve Amerika’nın en çok kullanılan alkali diyet formülü uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Bütün diyet türlerinde olduğu gibi su ile yapılan bu diyetimiz de kilonuzun yağ ve toksin madde kısmı ile alakalıdır. Yani vücudunuzdaki yağ oranı normalin üzerinde ise farklı hatta daha hızlı kilo vermeniz mümkün. Fakat kullanan kişilerden alınmış yorumlar doğrultusunda aylık ortalama 8-16 kilo arasında kilo verilebildiğini duyuyoruz. Tabi ki bu verilen aralık kullanım şeklinize, kilonuza veya yağ oranınıza göre değişiklik göstermektedir.

Su diyeti yaparken aşırıya kaçmamak kaydıyla istediğiniz gibi beslenmenize devam etmeniz de mümkün. Fakat alkali diyet dahil herhangi bir diyet türü uygulayan hiç bir kullanıcının fast food tarzı aşırı kilo almaya sebebiyet verecek besinler tüketmemelerini öneriyoruz.

Ürün ile ilgili yorumlarınızı “Alkadays Kullanıcı yorumları” konusundan paylaşabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor