Aldatan Erkeği Ele Veren Davranışlar

Aldatan Erkeği Ele Veren Davranışlar

Aldatan Erkeği Ele Veren Davranışlar Artık yaşlı genç bekâr veya evli fark etmiyor. Erkekler kadınları arta kalan bir eşya olarak görüyorlar. Kadın satın alınamaz kadın takas olamaz kadın bir eşya değildir. Kadın kadındır başka bir şey olamaz. Evlenmeden önce elde etmek için uğraşırlar sonra bitti artık o benim düşüncesi içindelerdir. Aldatan Erkekler Giyimlerine Önem Vermeye […]

Aldatan Erkeği Ele Veren Davranışlar

Artık yaşlı genç bekâr veya evli fark etmiyor. Erkekler kadınları arta kalan bir eşya olarak görüyorlar. Kadın satın alınamaz kadın takas olamaz kadın bir eşya değildir. Kadın kadındır başka bir şey olamaz. Evlenmeden önce elde etmek için uğraşırlar sonra bitti artık o benim düşüncesi içindelerdir.

Aldatan Erkekler Giyimlerine Önem Vermeye Başlar

Normal de umursamaz giyinen bir erkek bir anda kendini önemsemeye başlar ise kesin aldatıyordur. Örneğin; işe giderken sıradan giyinip de bir anda işe giderken kıyafetlerine saçlarına dikkat etmesi iş yerinden birine güzel gözükme çabasında olduğunu gösterir.

Genç Görünmeye Çabalayan Erkek Aldatan Erkektir

Her yaşın kendine göre güzelliği vardır. Yüzünüzdeki oluşacak kırışıklıklar bile zamanı gelince size ayrı bir güzellik katacaktır. Erkekler yaşlı göründükleri bayanlar kadar sorun etmezler ama aldatan erkekler için bu geçerli değildir

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Hayatların da farklı kadınlar olunca genç görünmeye çalışırlar neden mi diye sorarsanız yaşlılığı kendin de bir eksiklik olarak görürler. Parfüm kullanımı fazlalaşır, giyim tarzlarını değiştirirler.

Telefonunu Sürekli Üzerinde Taşıyorsa

Telefon evet dışarı da üzeriniz de olur ama evde bir erkek neden sürekli ya cebinde ya da başucun da durdurur? Tabii ki de yakalanma korkusudur. Aldatmayan bir erkek telefonunu ortaya rahatlıkla koyabilir.

Telefonla önceden sizin yanınız da konuşuyor sonra uzaklaşarak konuşmaya başlıyorsa ya da gelen aramayı siz yanındayken meşgule atıp arayan sanki bir erkekmiş gibi yine arıyor borç istiyor ya da başa bir sebep üretip lavaboya yada başka odaya gidip tedirgin bir şekilde konuşuyorsa bu aldattığının bir işaretidir. Bu konuda şüpheniz varsa haklı olabilirsiniz.

Size Artık Mesafeli Davranıyorsa

Erkekler kadınlar kadar ince düşünemezler. Kadın erkekten ilgi, sevgi, şefkat bekler. Erkekler buna çok dikkat etmezler her ilgisiz erkek de aldatıyor anlamına gelmez. Sıkıntıdan kafa yoğunluğundan sizle de ilgilenmiyor olabilir üzerine gitmeyin yanında olduğunuzu destek olduğunuzu ona hissettirin.

Normal de ilgi gösterip de bir anda size ilgiyi keserse bunun altında bir şey aramakta haklı olabilirsiniz. Hayatın da ikinci bir şahıs varken size hep uzak davranacaktır. Kaçamak yapan erkek için yasak her zaman daha değerli olmuştur. Şöyle de bir gerçek var ki bir erkek normal de tamamen ilgisiz ve ters ise bir anda ilgi gösteriyor sizi gezdiriyor hediyeler alıyorsa suç bastırmaya çalışıyordur. Göz boyamayla sizi kandırmak istiyordur.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al