Akrep Burcu Kadınları Özellikleri

Akrep Burcu Kadınları Özellikleri

Akrep Burcu Kadınlarının Özellikleri, Aşk hayatı ve ilişki durumları, yaklaşımı, iş dünyası ve hayata karşı nasıl durduğu noktasında bir çok bilgiyi sizlerle kadin.info adresinde yer vereceğiz. Kasım ayı Akrep burcu ayı olup 23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasındadır. Erkeklerin ilişki noktasında en çok korktuğu ve zorlandığı kadınlar, Akrep burcuna dahil olup bu burçta ki […]

Akrep Burcu Kadınlarının Özellikleri, Aşk hayatı ve ilişki durumları, yaklaşımı, iş dünyası ve hayata karşı nasıl durduğu noktasında bir çok bilgiyi sizlerle kadin.info adresinde yer vereceğiz. Kasım ayı Akrep burcu ayı olup 23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasındadır.

Erkeklerin ilişki noktasında en çok korktuğu ve zorlandığı kadınlar, Akrep burcuna dahil olup bu burçta ki kadınların ortak özellikleri aşağıda ki gibidir. 

Öncelikle Olumlu Yanlarından Başlayalım;

Bağlılığı ve sadakati noktasında çok hassas olup, sahiplendiği kişiyi çok kıskanır. Sorumluluklarının bilincinde olup, çalışkan ve kararlıdırlar. Asla unutmaz ve güçlü bir sezgilere sahip olması bir çok erkeğe göre, olumsuz yönleri kategorisine de girebilmektedir.


Akrep Burcu Kadınları
, Dışa dönük ve yüksek imajinasyon yapısına sahip olup giyinmeyi ve bulunduğu ortamı çok iyi bilir ve ona göre hareket eder. Ciddi bir ağırlığı vardır.

Anlayışlıdır. Yüksek Analiz gücüne sahip akrep burcu kadınları, sabırlı, sır tutmayı iyi bilen bir kişiliği vardır. Mantık yönü ağır basmasına karşı, derinlerde yaşadığı duygusal bir yapısı da keşfedilmeyi bekleyen ülke gibidir. İhtiraslı ve cinselliği ön planda bir yapıya sahiptir.

Olumsuz Yönlerine Dikkat;

Kuşkucu ve çok kıskançtır. Kolay kolay kimseye güvenmez. En olumsuz yanı, dik kafalı olup ben merkezcidir. Bu erkeklerin asla istemediği bir kadın tipidir. Ancak doğru bir ilişki kuramı ve iletişim ile bu kırılabilmektedir.

 Akrep Burcu Kadınları Genel Özellikleri

Akrep burcu kadını cazibelidir.  Azimli, hırslı yapısı ve kuvvetli sezgileri sayesinde dikkat çekmeyi iyi başarır. Her zaman huzur veren bir mizacı vardır. Alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir.

Kıskançlık akrep burcu kadınının mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir. Dostlukları onun için çok önemlidir. Daima çevresinde nüfuzlu dostları bulunur. Yalandan nefret eder. Yalan söylenildiğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe fazlasıyla önem verir.

Gururlu akrep burcu kadını doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez.Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. En olumsuz yönü şüpheci olmasıdır. Herkese karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır. Kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe fazlasıyla duygusaldır.

Akrep burcu kadını yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz. İntikam duygusu çok gelişmiştir. Çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı suskun kalmayı pek tercih etmez.

Akrep Burcu Diğer Burçlarla olan uyumluluğu ; 

Akrep – Koç =  Zor bir ilişki ve yine zor bir evlilik beraberliği demektir.

Akrep burcu kadını doğal cazibesiyle karşı cinsi fazlasıyla çeker. Bir ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Fazlasıyla kıskançtır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eğer erkek saygılı aşk dolu ve arzulu bir yaklaşım içinde olursa akrep burcu kadını eşini mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sahiplenme duygusu fazlasıyla gelişmiştir.

Akrep burcu kadını aşkla sevdiği bir erkekle ömür boyu mutlu olabilir. İlişkisinde sorumluluk sahibidir. İlişkide genelde çocuk istemez, fakat çocuk sahibi olmuşsa sorumluluk sahibi mükemmel bir anne olacaktır.

Ne yapmalı?

Ateşli, sahip çıkan, sadık, kültürlü ve onu ezmeye yellenmeyecek bir erkeği arar. Armağanlara karşı koyamaz.

Akrep Burcu Kadınların Yorumlarını Bekliyoruz;

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor