Ahmet Kural sevgilisi Naz Çekem’in parmağını kırdı

Ahmet Kural sevgilisi Naz Çekem’in parmağını kırdı

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Kardeş payı ile gündemde olan Ahmet Kural Sevgilisi Naz Çekem’in parmağını kırdığ haberi magazin gündemine damgasını vurdu.  Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile Sevgilisi Naz Çekem;’in geçen haftalarda bir cafede ciddi bir kavgaya tutuştuğu ve ünlü oyuncunun kız arkadaşının parmağını kırdığı haberi damgasını vurdu. Ünlü oyuncunun sinirlerine hakim olamayıp kız arkadaşı Naz Çekem’in […]

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Kardeş payı ile gündemde olan Ahmet Kural Sevgilisi Naz Çekem’in parmağını kırdığ haberi magazin gündemine damgasını vurdu. 

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile Sevgilisi Naz Çekem;’in geçen haftalarda bir cafede ciddi bir kavgaya tutuştuğu ve ünlü oyuncunun kız arkadaşının parmağını kırdığı haberi damgasını vurdu.

Ünlü oyuncunun sinirlerine hakim olamayıp kız arkadaşı Naz Çekem’in elini şiddetli bir şekilde sıktığı ve ilierleyen saatlerde elindeki ağrıya dayanamayan Naz Çekem’in soluğu hastanede almışdığı söylendi.

Çekilen röntgenden sonra bir parmağında kırık olduğu tespit edilen Naz Çekem, kırılan parmağının fotoğrafını da instagram hesabından paylaştı.

Parmağım alçıya alındı ama düzelmeme ihtimali var. 1 ay alçıda kaldıktan sonra durumuna bakılacak ve iyileşme yoksa ameliyat olacağım.” Çekem, “Ahmet Kural’la ayrıldınız mı?” sorusuna ise “Tabii” yanıtını verdi.

Ahmet Kural ise basın danışmanı aracılığıyla bu konuda yorum yapmayacağını bildirdi.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al