Abiye Elbiseler İçin Saç Modelleri

Abiye Elbiseler İçin Saç Modelleri

Abiye Elbiseler İçin Saç Modelleri Bayanların seçim yapamadığı konulardan birisi de abiyelerdir.Bir davet için günler öncesinden hazırlanmaya başlarlar.Önce elbise seçimi arayışına girerler.Birbirinden güzel abiyeler için de seçim yapmak da zorlanırlar. Her renge ve her tarza uygun bir abiyeler bulmak günümüz de artık çok kolay durumdadır. Genel olarak balık modeller en çok tercih eden olduğu için […]

Abiye Elbiseler İçin Saç Modelleri

Bayanların seçim yapamadığı konulardan birisi de abiyelerdir.Bir davet için günler öncesinden hazırlanmaya başlarlar.Önce elbise seçimi arayışına girerler.Birbirinden güzel abiyeler için de seçim yapmak da zorlanırlar. Her renge ve her tarza uygun bir abiyeler bulmak günümüz de artık çok kolay durumdadır. Genel olarak balık modeller en çok tercih eden olduğu için ön sıradadır.

Balık modeller genel olarak kişinin fiziğini ön sırada tutar. Balık model bir elbise de dikkat edilmesi en önemli konulardan birisi de elbisenin boyutuna dikkat edilmesidir. Giydiğiniz ayakkabının fazla gözükmemesine önem gösterin. Elbiselerden sonra abiye saç modelleri de kararsız kalınan bir konudur. Özellikle sırt tarafı açık bir elbisenin üzerine ense topuzları ve ense örgüleri harika duracaktır.

Abiye Elbise Üzerine Takılabilecek Takılar

Abiye elbisenizi bulduktan sonra geriye kalanlar ayakkabı, saç, makyaj, çanta ve takılardır. Takılar kadınların ruhunu yansıtır. Taktığınız takılar sizin nasıl bir kişiliğinizin olduğunu ve tarzınızı belli edecektir. Davet için abiye üzerine takılacak takılar nelerdir? Abiye elbiseniz oldukça ışıl ışıl ve gösterişli ise sade bir takı takmanızı öneririm.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Neden diye soracak olursanız elbiseniz zaten gösterişli ve parlak takılarda parlak olursa uyumuşuz bir görünüm sağlayacaktır ve göz yoracaktır. Âmâ elbiseniz sade ise taşlı ışıl ışıl bir takı takarsanız o elbisenizi patlatacak ve dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden abiye elbisenize göre takılar almanızı tercih ederim. Bir davet için ilk seçiminiz takı veya ayakkabı olmasın. Siz Abiye elbisenizi alıp onunla davete hazırlanmaya başlayın.

Abiye Elbise Üzerine Uygun Makyaj Önerisi

Evet, hanımlar her şeyiniz hazır ve sadece geriye kalan makyajınız ise dert etmeyin. Size bu yazımla yardımcı olmaya çalışacağım. Şimdi abiye için uygun makyaj nasıl olmalıdır hemen anlatmaya başlayalım. Seçimlere saç renginizden başlayabiliriz. Saç renginiz açık tonlar ise göz makyajınızı yoğun yapmanızı öneririm.

Neden diye soruyorsanız açık renk saç insanları hep olduğundan soluk gösterir bu yüzden gözlerinize yapacağınız makyajlar sizi canlı ve şık gösterecektir. Saç renginiz koyu ise koyu bir göz makyajı seçimi yapmanıza gerek yok. Göz makyajınızı hafif tutarak dudaklarınızı ön plana koymanızı öneririm.

 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al