28 Günde 15 Kilo

28 Günde 15 Kilo

28 Günde 15 kilo diyeti ile bu büyüklüğünde gelişmemiş sürede istediğiniz ödeşme ve detaylı benzeri fiziğe kavuşabilirsiniz.Sunma basit diyet listesi tarifimizin artıları; çok dümdüz ve uygulaması basit ayrımsız perhiz olması, herhangi bir eşya kısıtlaması olmaması.Yüksek protein alınımının kas kütlenizi koruması ve iştahınızı azaltan düşük ısın bire bir perhiz olması. Kefaret listesinde izin verilmiş yiyeceklerle kişi […]

28 Günde 15 kilo diyeti ile bu büyüklüğünde gelişmemiş sürede istediğiniz ödeşme ve detaylı benzeri fiziğe kavuşabilirsiniz.Sunma basit diyet listesi tarifimizin artıları; çok dümdüz ve uygulaması basit ayrımsız perhiz olması, herhangi bir eşya kısıtlaması olmaması.Yüksek protein alınımının kas kütlenizi koruması ve iştahınızı azaltan düşük ısın bire bir perhiz olması.

Kefaret listesinde izin verilmiş yiyeceklerle kişi tercihlerinizin enerjik olması.Sağlıklı ve muvazeneli beslenmenizi sağlaması.

Diyetimizde erkin olan yiyecekler; safiha süt, lor peyniri, tavuk, sığır eti, susak, biftek, ton balığı, kuzu, balık, edepli peynir, yumurta, protein tozu, fasulye, fındık, mecmu tahıllı savmak, pilav, ürün, tahıllar, makarna, patates, sebzeler, zeytinyağı ve avokadodur. Diyeti sporla ve günde 2-2,5 litre su içerek desteklemeniz daha acele kilo vermenizi sağlayacaktır.

Farklı Diyetlerimiz üzere tıklayınız

Sunma Dümdüz Kefaret Listesi
Kahvaltı
tavada pişmiş 1 testis
1 çamçak portakal suyu

Ara El
hırsızlık kutusu arı peynir
1 kase çilek çilek

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Gün Ortası yemeği
marullu tavuk sandviç

Öğleden sonra Vuzuh kere
1 Meyve ve 1 kase yoğurt

Akşam Ezanı Yemeği
Izgara 100gram somon
Buharda pişirilmiş brokoli
1 kase salata

akşamdan bilahare aleniyet posta
1bardak kakaolu rikkatli benzen

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al