27 Ocak Pazar Günlük Yengeç Burcu Yorumları

27 Ocak Pazar Günlük Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcu Yorumları Bugün kendinizi odaklaşmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Ay burcunuzda ilerliyor. Kendinizi aşma konusunda bir çok şey yapabilirsiniz. İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken, çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz.. Yengeç Burcu Özellikleri Aşırı duyarlı ve duygusal bir yapı, yengeç burcunun özellikleri arasında en temel […]

Yengeç Burcu Yorumları Bugün kendinizi odaklaşmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Ay burcunuzda ilerliyor.

Kendinizi aşma konusunda bir çok şey yapabilirsiniz. İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken, çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz..

Yengeç Burcu Özellikleri

Aşırı duyarlı ve duygusal bir yapı, yengeç burcunun özellikleri arasında en temel olandır. Bu özellik onların alıngan ve kırılgan bir insan olmasını getirir. Düşüncelerinden ziyade duyguları ile hareket etmelerini sağlar. Bu duygusal duyarlılık aynı zamanda yüksek sezgi ve hayal gücünü de getirir.

Yengeç burcu olanların altıncı hisleri son derece gelişmiştir ve hislerinde kolay kolay yanılmazlar. Yengeç burçları, yumuşak ruhlarını gizleme çabasındadırlar. Olduklarından çok daha sert görünürler. Kararsızlık ta,yengeç burcunun özelliklerindendir. Zira, başkalarının tepkilerinden fazla etkilendikleri için, karar vermekte zorlanırlar.

Tüm burçlar içerisinde belki de en iyi en ilgili anne babalar bu burcun mensubiyetindedirler. Yengeç burcu olanlar, aile bağlarına son derece değer verirler. Tüm aile bireylerinin sorunları ile yakından ilgilenirler. Onları koruma ve kollama görevini üstlenirler. Başkaları onların ailelerine asla söz söyleyemez. Böyle bir durumda, en büyük dostluklar ve aşklar bile büyük yara alabilir.

Gelişmiş bir estetik anlayış, yengeç burcunun özellikleri arasındadır. Bu özellikleri ile yengeçler, bulundukları ortamları da güzelleştirmek için çaba sarf ederler. Yengeç burcunun özelliklerinden bir diğeri de, sahiplenme iç güdüsüdür. Kendilerine ait olan her şeyi, değerinin ne olduğu fark etmeksizin sahiplenirler. Bu da kıskanç bir yapıyı getirir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Yardım severlik bakımından da son derece gelişmiştir yengeçler. Onlara türlü sosyal sorumluluk projelerinde, yardım derneklerinin faaliyetlerinde sıkça rastlayabilirsiniz.

Liderlik konusunda hevesli ve becerikli değildir yengeçler. Hem böyle bir potansiyele sahip değildirler, hem de bu yönde bir talepleri olmaz. İnisiyatif almak, başkaları için önemli konularda kararlar almak onları cezb etmez. Geri planda kalmayı tercih ederler.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al