26-30 Eylül Diyabet ile Mücadele Başladı

26-30 Eylül Diyabet ile Mücadele Başladı

Sağlık Bakanlığı tarafından uzun yıllardır devam eden Diyabet ve Obezite ile mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor. Bu noktada 26-30 Eylül 2016 tarihleri arasında Diyabet ile Mücadele Eğitici Eğitimleri 26 Eylül Pazartesi Ankara Bera Otel’de gerçekleştirileceği Türkiye Halk Sağlığı resmi internet sitesinde duyuruldu. (Kaynak-1) 26-30 Eylül tarihlerinde Başkent Ankara’da Bera Otel’de yapılacak olan ‘‘İkinci Basamak Sağlık Kuruluşlarında Diyabet […]

Sağlık Bakanlığı tarafından uzun yıllardır devam eden Diyabet ve Obezite ile mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor. Bu noktada 26-30 Eylül 2016 tarihleri arasında Diyabet ile Mücadele Eğitici Eğitimleri 26 Eylül Pazartesi Ankara Bera Otel’de gerçekleştirileceği Türkiye Halk Sağlığı resmi internet sitesinde duyuruldu. (Kaynak-1)

26-30 Eylül tarihlerinde Başkent Ankara’da Bera Otel’de yapılacak olan ‘‘İkinci Basamak Sağlık Kuruluşlarında Diyabet İle Mücadele Eğitici Eğitimleri” farklı şehirlerden gelen hemşire, diyetisyen ve akademisyenlerin katılımı ile start verilmiştir.

Bera Otel Adres : Ön Cebeci, Ziya Gökalp Bulvarı No:58, 06600 Çankaya/Ankara

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al