2018’de Cesaret Transparanda

2018’de Cesaret Transparanda

Plastik ve şeffaf çantalar, botlar ve ayakkabılarla birlikte küçük transparan detaylar sizi oldukça trend hale getirecektir.

2018 ilkbahar-yaz sezonunun trendleri belli oldu. Ünlü marka ve tasarımcıların defilelerinde ve koleksiyonlarında dikkat çeken bazı detaylar sezon trendlerinin oluşmasını sağladı. Bu trend parçalar da modanın tıkır tıkır işlediği “sateen.com” da yerini aldı.

Transparan ışığı geçiren, arkasını gösteren yani saydam demektir. Transparanın modada kullanılışı ise farklı kumaşlarla ya da materyallerle oluşmaktadır.

Birbirinden şık tayt modelleri için Sateen.com
Transparan Detaylı Tayt Modelleri Sateen.com’da

Birkaç sezon aralıklarla gündeme gelen transparan modası bu sezon da kendini göstermeye başladı. Hem küçük detaylarda hem de büyük parçalarda kullanılan transparan cesareti ve frapanlığı simgelemeye devam ediyor. Ancak transparan kullanımı bu izlenimlere nazaran çok da zor değil.

Transparan kullanımı

Transparan modasını günlük hayatta kullanmak oldukça basit. Ancak önemli olan kombininizde kullandığınız diğer parçaların hangi tarzı yansıttığı. Çünkü hem vamp ve marjinal hem de frapan ve seksi gösterebilir. Ancak bunların yanında doğru şekilde kullanıldığında oldukça şık ve sade bir hal alabilir.

Sonbahar-kış sezonunda gördüğümüz transparan gömlekler bahar aylarında tekrar moda. Gömleğin altından hafifçe görünen farklı desenli sutyenler ile farklı bir tarz yaratmak mümkün. Aynı zamanda iç gösteren tişörtler veya kullanılan parçalarda küçük transparan detaylar da sizi oldukça şık gösterebilir.

En şık elbise modelleri
Transparan Elbise Modelleri Sateen.com’da

Transparan modasını sezonun diğer parçalarıyla kullanmak mümkün. Sezonun defilelerinde karşımıza çıkan plastik ve transparan birleşimini kendimize göre kombinlemek mümkün. Plastik ve şeffaf çantalar, botlar ve ayakkabılarla birlikte küçük transparan detaylar sizi oldukça trend hale getirecektir.

Birbirinden şık elbise modelleri için sateen.com/kadin-elbise-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Podyumlarda ve raflarda her zaman yer alan denim kumaşı bu sezonun olmazsa olmazlarından. Bu yaz daha şık ve keskin kullanılan bu akımda transparan kullanmak oldukça basit. Kot pantolon ve üzerine giyebileceğiniz blazer tarzlı kot ceketle transparan bir bluzu kombinlemek mümkün. Günlük hayatta bu kombin size hem spor hem de şık bir hava katacaktır.

Transparanı daha seksi ve gösterişli bir hale getirmek için bir diğer trend olan pul ve payet kullanmak mümkün. Ancak böyle bir kombin yaparken çok dikkatli olmak ve parçaların çok fazla yarışmamasına dikkat etmek gerekmektedir. Yoksa moda görünümden çok rüküş bir hal almak kaçınılmaz olur.

Transparan kullanmak ya da modayı takip etmek için aradığınız her şey “sateen.com” da.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor