2018 TUNİK MODELERİ

2018 TUNİK MODELERİ

2018 TUNİK MODELERİ Insanların giyim şekillerini dini inanışları, inançlarının getirdiği sorumluluklar, çevresindekilerin giyim tarzları, kültürel yapısı, yaşadığı yerin giyiminize şekillendiren en önemli unsurlar arasında yer alır. En başta da dini inançlar giyim şeklinizi yönlendirmenizde etkilidir. Bizim dinimize göre bayanların başörtüsü kullanmaları şarttır. En son yıllarda kolay ve rahat giyim tercih eden kapalı bayanların pantolonları çok […]

2018 TUNİK MODELERİ

Insanların giyim şekillerini dini inanışları, inançlarının getirdiği sorumluluklar, çevresindekilerin giyim tarzları, kültürel yapısı, yaşadığı yerin giyiminize şekillendiren en önemli unsurlar arasında yer alır. En başta da dini inançlar giyim şeklinizi yönlendirmenizde etkilidir. Bizim dinimize göre bayanların başörtüsü kullanmaları şarttır. En son yıllarda kolay ve rahat giyim tercih eden kapalı bayanların pantolonları çok fazla tercih ettiği görülüyor. Fakat pantolonun rahat olması dinimize uygun olmaması gerçeğini değiştirmez. Bunun için gömlekten biraz daha uzun tunikler kapalı bayanların tercihidir. Bu tunikler hemen hemen her yerde bulabileceğimiz ve her mevsime uygun olacak şekilde tasarlanmış ve insanların beğenisine sunulmuştur. 2018 tunik modelleri arasında cepli tunikler, önden düğmeli tunikler, yakalı tunikler, baskılı tunikler, spor tunikler, önden fermuarlı tunikler, kareli tunikler, kolsuz boğazlı tunikler, penye tunikler mevsimine göre triko ve yünlü tunikler, kemerli tunikler, belden düğmeli tunikler, mevsimine göre İpek tunikler, şile tunikler, keten tunikler, ekose desenli tunikler, kısa kollu tunikler, uzun kollu tunikler olmak üzere birçok model ve çeşidi ile özellikle tesettür giyimi tercih eden bayanların beğenisine sunulmuştur.

Pantolonun üzerine tunikle kombin etmek daha uygun olacaktır. Bizim için en cazip ve kolay olanı da bu tunikleri hemen hemen her yerde rastlayabiliriz ve cebimize de uygun olmaları maddi olarak da bütçemizi zorlamayan tasarımlardır. 15-20 liradan başlayıp marka ve kalitesine göre değişen fiyatlarla bütün tesettür mağazaları ve normal mağazalarda hatta internetten sipariş vererak ulaşabileceğiniz ürünlerdir. Bunu nasıl kombinleriz derseniz üzerine isterseniz başörtüsü şeklinde tuniğin rengine uygun başörtüsü veya şal seçimi yapabilirsiniz. Altına da dar kesimli kot ya da kumaş pantolon veya tşört ile yaz aylarında bir babet giyerek kombin yapıp istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Yine dar etek ve topuklu ayakkabı ya da kış ayı ise topuklu botlar ile kombine edebilirsiniz. Özellikle genç kızlarımız bunları şal ile genç kesim şallarla ve cıvıl cıvıl renkli modelleri kombin yapabilirler.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al