2018 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

2018 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

Vücuda yapışan kumaşlardan kaçınarak üstüne oturan ve yumuşak dökümlü sırt dekolteli nişan elbisesi bu tipte ki bayanları oldukça narin ve şık gösterecektir.

Bir gelin adayı için gelinlik ne kadar önemli ise nişan elbisesi de bir o kadar önemlidir. Nişan günü her genç kız için en özel ve güzel bir gündür. Böyle bir günde bayanlar çok şık ve güzel görünmek isterler. Nişan elbiselerini seçerken çok hassas davranırlar. Düğünde beyaz giyilecek olmasından dolayı nişanda beyazın dışında farklı renkler tercih edilir.

Nişanlık Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Gelin olacak adaylar için önemli bir yere sahip olan nişan elbisesi, son yıllarda bir çok model ile beğenilere sunuluyor. Nişan elbisesi törenin yapılacağı yere göre sade ya da abartılı olarak tercih edilebilir. Çok sayıda davetlinin katılacağı otel, havuz başı veya düğün salonun da yapılacak olan nişan törenlerinde kesinlikle göz alıcı ve dekolte olan bir model seçilebilir. Nişan elbisesinin uzun ya da kısa olması tamamen gelin adayının zevkidir. Eğer nişan aile yakınları ve ev ortamında olacak ise daha sade bir model seçilebilir. Son yılların en trend modeli olan sırt dekolteli nişanlıklar 2018 yılında da çok tercih edilecektir.

Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

Gelin adayı dolgun göğüs ve kalçalarla ince bir bele sahip ise en çekici vücut tipi olan kum saati vücut tipine sahip demektir. Ve bu vücut tipine en uygun olan nişan elbise modeli ince beli vurgulayan, dikkatleri kıvrımlı hatlara çeken derin sırt dekolteli nişanlık modelidir.

Vücuda yapışan likralı kumaşlardan kaçınarak üstüne oturan ve yumuşak dökümlü sırt dekolteli nişan elbisesi bu tipte ki bayanları oldukça narin ve şık gösterecektir. Bu tip sırt dekolte nişanlığın arka kesim tasarımları süper farklı ve yaratıcı görünür. Bu model bir nişan elbisesi giyecek gelin adayı saç stillerini topuz ve yarım topuz olarak tercih edebilirler.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al