2018 ŞAL MODELLERi

2018 ŞAL MODELLERi

2018 ŞAL MODELLERi Giyinmek doğduğumuz andan itibaren ölene kadar bizim en temel ihtiyaçlarımızdandır. Giymemizi şekillendiren bir takım unsurlar vardır. Bunlar kültürel yaşam tarzlarımız, dini inançlarımız, yaşadığımız yerin iklimi giyim şeklimizi belirleyen etkenlerdir. Giyim temel ihtiyaçlarımızdan olduğu için tekstilinde doğmasına sebep olmuştur. Tekstil sektörü giyim sayesinde gelişmiştir ve çok çeşitli ürünler tasarlanmıştır. ihtiyaca göre üretilen ürünün […]

2018 ŞAL MODELLERi

Giyinmek doğduğumuz andan itibaren ölene kadar bizim en temel ihtiyaçlarımızdandır. Giymemizi şekillendiren bir takım unsurlar vardır. Bunlar kültürel yaşam tarzlarımız, dini inançlarımız, yaşadığımız yerin iklimi giyim şeklimizi belirleyen etkenlerdir. Giyim temel ihtiyaçlarımızdan olduğu için tekstilinde doğmasına sebep olmuştur. Tekstil sektörü giyim sayesinde gelişmiştir ve çok çeşitli ürünler tasarlanmıştır. ihtiyaca göre üretilen ürünün kalitesine göre ve fiyatları belirlenmiştir. Son yıllarda tesettür giyimi oldukça yaygınlaşması sebebiyle ülkemizde tesettürün en önemli şartlarından başörtüsü üretimi de çeşitlenmiştir. 2018 şal modelleri ise bu sezon için yeniden şekillendi.

İslam dininin örtünme anlayışının bir parçası olan başörtüsü toplumların örfüne göre 20’li yaşların başında yine renkli desenler, harf baskılı, sportif şal modelleri tercihiniz olabilir. Şal modelleri eşarp modelleri türban modelleri, abiye başörtü modelleri, ipek başörtü modelleri olmak üzere birçok başörtü modeli ve çeşidi vardır. Gençlerimizin başörtü kullanmaya başlamasıyla ihtiyaca göre çeşitlilik de fazlasıyla artmıştır. 2018 şal modelleri şu şekildedir. Harfli başörtüler, geometrik desenli başörtüler yine gençlere uygun cıvıl cıvıl renkler de çiçek desenli başörtüler birçok renk ve çeşitleri ile başörtü mağazalarında yerini almıştır. Bunun yanında son yıllarda özellikle genç kızlar daha çok kullanıyor. Şallar tesettür giyimin en önemli unsuru olmuştur. Şal kullanım kolaylığı ve yapılmasının da kolay olmasıyla gençlerin daha çok dikkatini çekmiştir. Bir kot pantolon üstüne tunik ve onun üzerine bir şal olarak günlük hayatlarını rahat bir şekilde sürdürebilirler ve hemen hemen her yere bu şekilde uyum sağlayabilirler. Kapalı gelinlikler içinde İpek başörtü modelleri özellikle beyaz renk seçilir ve üzerine çeşitli desenler, inciler ve taşlar konularak farklı bir görünüm sağlanır ve 2018 gelinleri için güzel bir alternatif olabilir. Bayanlar daha çok vizyon renklerdeki şalların da ve başörtülerin de tercih eder. Gençler ise genellikle canlı renkleri tercih edebilirler. Başörtüsü fiyatları da gerek şal olsun gerekse eşarp kalitesine ve ihtiyaca göre herkesin kesesine uygun şekilde tasarlanmıştır. Birçok çeşidi 10 liradan başlayarak bütçenize göre 20 lira ve 30 ya da 150 200 liraya kadar varan fiyatlarla hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al