2018 SAÇ KESİM MODELLERİ

2018 SAÇ KESİM MODELLERİ

2018 SAÇ KESİM MODELLERİ Biz bayanların en önemli aksesuarlarından biri de saçlardır. Kadınlar için saç şekli ve kesimi çok önemlidir. Üzüldüğümüz de canımız sıkıldığında kendimiz de bir değişiklik yapmak istersek ilk olarak saç kesiminden değişime başlarız ya da artık saç modelinizden sıkılmışsınızdır bunun için de saç kesim modası ve yeni saç kesim tarzları önemlidir. 2018 […]

2018 SAÇ KESİM MODELLERİ
Biz bayanların en önemli aksesuarlarından biri de saçlardır. Kadınlar için saç şekli ve kesimi çok önemlidir. Üzüldüğümüz de canımız sıkıldığında kendimiz de bir değişiklik yapmak istersek ilk olarak saç kesiminden değişime başlarız ya da artık saç modelinizden sıkılmışsınızdır bunun için de saç kesim modası ve yeni saç kesim tarzları önemlidir. 2018 saç kesim modelleri oldukça ihtişamlı modern ve klasik modelleri içinde barındırıyor. 2018 yılında en çok öne çıkan saç kesim modelleri kısa saç modelleridir. Pixie saç kesimi, maskülen saç kesimi, Bob saç kesimi, küt saç kesimi özellikle küt saçlar boyun hizasında olan kesimler ve yine kahküllü Bob küt modeller ön plandadır. Bob model saçlarınızın olduğundan daha gür görülmesini sağlar ve gençlerin beğenisini kazanır.

Balayage Asymmetrical Curly Bob Hairstyles -Short Bob Haircuts & Hair Color Ideas 2018

Uzun ve klasik saçlarda ise saçın arasına yapılan ince örgü modelleri ve arasına koyulan pırıltılı çıtçıtlar saçlara renk katmak da ve oldukça dikkat çekmektedir. İster kıvırcık, ister dalgalı ister düz olsun bu yıl kısa trendler moda. Kahkülleriniz de zikzaklar, bombeli küt modeller, uzun küt, kısa küt oldukca modern ve genç görünüm kazandırıyor. Fakat bazı genç kızlar uzun saçlardan vazgeçemiyorlar. Onlar için de uzun saçlar arasına ince sıra örgüler moda son yıllarda örgü gelin saç modellerinde bile dikkat cekiyor. Naturelliği seçen gelinler örgüler arasında çiçekli modelleri seçiyor. Bayanlar ayrıca saç renginiz de önemli tabiki çarpıcı ve renkli saç renkleri de rövaçta… altın, kahve, ışıl ışıl parlayan ombre renkler de geçen yıl oldukça fazlaydı. Ombre modası bu sezon da yine tercih ediliyor. Ancak desenli saç trendi için hazir mısınız? Bu renkler biraz da cesaretli bayanlarin tercihi oluyor. Çünkü çok dikkat çekici bir renk ve fazla yaygın değil. Özellikle canlı kızıllar koyu kahveleri tabiki sarıdan vazgeçemeyenler için sarı ve tonları saçların daha dikkat çekici olması için çıtçıtlar ve renkli ışıltılı çıt çıt kullanımı da yaygınlaştı. Özellikle saçı seyrek olan bayanlar için çok güzel bir çözüm bu şekilde sağlanır. Fiyatlar da herkesin bütçesine uygun olarak bayanların beğenisine sunulmuştur.

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor