2018 Rugan Bayan Bot Modelleri

2018 Rugan Bayan Bot Modelleri

Rugan; çanta, ayakkabı gibi aksesuarların yapımında kullanılan parlak bir deridir. Çocukken hiçbir kız çocuğunun ayağından çıkarmak istemediği o parlak bantlı ayakkabılarda rugan derinin ta kendisidir. Rugan ayakkabıları sadece kadınlar kullanmıyor. Smokin, takım elbise altına genellikle erkekler rugan ayakkabı tercih ediyor. Son senelerde ise rugan botlar hem kadınların hem de erkeklerin kombinlerinin altında yerlerini almış durumda. […]

Rugan; çanta, ayakkabı gibi aksesuarların yapımında kullanılan parlak bir deridir. Çocukken hiçbir kız çocuğunun ayağından çıkarmak istemediği o parlak bantlı ayakkabılarda rugan derinin ta kendisidir. Rugan ayakkabıları sadece kadınlar kullanmıyor. Smokin, takım elbise altına genellikle erkekler rugan ayakkabı tercih ediyor. Son senelerde ise rugan botlar hem kadınların hem de erkeklerin kombinlerinin altında yerlerini almış durumda.

Rugan Bot Modelleri:

Her ayakkabı da olduğu gibi rugan botlarda topuklu ve topuksuz olarak ikiye ayrılıyor. Geçtiğimiz senelerde sadece siyah renkte değil farklı renklerde rugan deriler de çok modaydı. Kırmızı, bordo, yeşil gibi renkler fazlasıyla tercih ediliyordu. Kalın topuklu rugan botlar kadınlar için kış aylarının vazgeçilmez parçası haline geldi. 2015 yılında hem sportif hem de salaş görüntüsüyle genç kızlar tarafından en çok terci edilen bot tipi kalın topuklu rugan botlar oldu. 2016’da da bu akım devam etti yılların geçmesiyle rugan botların üzerine küçük aksesuarlar gelmeye başladı zımbalar, püsküller ve zincir detayları gibi. Bu detaylar rugan botları sadelikten koparıp daha asi bir tarza çekti diyebiliriz.

2018 Rugan Bot Modelleri

Rugan botları kadınlar genellikle kalın topuklu tercih ediliyordu. Fakat 2018′le beraber bunun değişeceği söyleniyor. Rugan botlarda ince topuk seçeneğinin çoğaltılıp, sunulacağı kesinleşmiş durumda. 2018 rugan bot modelleri arasında kesinlikle ince topuklu botlar göreceğiz. Bunun yanı sıra rugan botların üzerine eklenen aksesuarlarda seneler geçtikçe daha da artacak gibi duruyor.

Botların üzerindeki fermuar ve zımba detayları artacak püsküller ise yeniden botlar üzerinde yerini bulacak. Bunlara ek olarak ise 2018 rugan bot modelleri arasında en çok dikkat çekecek modellerden biri ise mat ve parlak deri karışımları olacak. Seçim size ait!

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al