Kadın Güzellik Sağlık ve Moda
2018 Platform Ayakkabı Modası
Sosyal Medyada Paylaş
28 Ocak 2018
Ayşe Topçu

2018 Platform Ayakkabı Modası

2018 Platform Ayakkabı Modası

2018 platform ayakkabı modelleri çok ilgi görüyor. Topuklu ayakkabı olarak genellikle platform ayakkabı seçme sebebi hem görünüş olarak gösterişli hem de rahat olmasıdır. Bu ayakkabıların rahat olma sebebi altta olan desteğidir. Özel günler de ve normal günlerde tercih edebilirsiniz. Siyah platform ayakkabı her kadının kurtarıcısıdır. Süet ve deri fark etmez bu sizin tercihinize bağlıdır. Kıyafetlerinizin altına genellikle hangisi uyum sağlayacaksa tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

Acil bir durumda zamanınız kısıtlıysa ve hem spor hem de şık olmanız gerekiyorsa İspanyol bir kot pantolonun üzerine beyaz dar kesim gömlek ve siyah platform ayakkabı ile atkuyruğu bir saç sizi oldukça şık ve çekici gösterecektir.

Yüksek Platform Ayakkabı Kombinleri

Bayanların vazgeçilmez ayakkabılarından biriside yüksek platform ayakkabı modelidir. Görünüş olarak gösterişli ve zariftir. Yüksek olması sizin gözünüzü korkutmasın oldukça rahat edebileceğiniz bir ayakkabı modelidir.

Yüksek topuklu platform ayakkabılar genellikle abiyeler ve elbiseler kombinelerinde kullanılıyor. Siyah dantelli kısa bir elbisenin altına kırmızı yüksek topuklu platform ayakkabı elbisenizi patlatacaktır. Siyah ve kırmızı vazgeçilmez ikilidir. Balık elbiselerin de kurtarıcısı olan ayakkabı modelidir. Beyaz bir balık elbisenin altına saks mavisi bir platform ayakkabı çok güzel olacaktır. Sizi olduğunuzdan uzun ve zarif gösterecektir. Sizlere aşağıda elbise ve ayakkabı renkleri yazacağım.

Yeşil bir elbiseyi hardal sarısı ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Kırmızı elbiseyi pudra pembesi ayakkabı tatlı bir görünüş sağlayacaktır. Kırmızının sertliğini pudra pembesi bir ayakkabıyla yumuşatabilirsiniz.

Platform Ayakkabı Modelleri

Bayanlar ayakkabı ve kıyafet yönünden erkeklerden daha çok şanslıdır. Erkekler farklı kıyafetlerin altına aynı ayakkabıyı giyebilirler ama kadınlar öyle değildir. Her elbiseleri tamamlayan bir ayakkabıları vardır. Topuklu ayakkabı kadınları daha çekici ve gösterişli gösterdiğinden dolayı bayanların gözdesi platform ayakkabılardır.

Platform ayakkabı modelleri günümüzde çok fazladır ve bayanlar arasında çok rekabet görmektedir. Kalın topuklu platform ayakkabılar ayakta çalışan bayanların tercih ettiği bir modeldir. Özel günlerin vazgeçilmezi olan da ince topuklu platform ayakkabılardır. Süet, zımba işlemeli, şeffaf, deri modeller ve nakışlı platform ayakkabılar da sevilen modeller arasındadır.

Moringa Çayı Satın Al

Bir Yorum Bırak

Moringa Çayı Nedir? Fiyat ve Sipariş

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2017 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul