2018 Makyaj Trendleri

2018 Makyaj Trendleri

Çevresi tarafından beğenilmek bir kadını hayata en güzel şekilde motive eder. İşte güzelliğin en başlıca basamağını da makyaj oluşturur.

Güzellik Biz Kadınlar için çok önemlidir. Güzel olmak uğruna birçok şeyi göze alabiliriz ve burada elimizden geleni yaparız. Herkesin imkanı ne ölçüde ise güzellik için olanı harcamaktan kaçınmaz. Özellikle son yıllarda estetik operasyonlara da ilgi kadınlar ve erkekler tarafından da büyüyor. Hemen hemen her hastanede ya da özel yerlerde güzellikle alakalı bir sürü işletmeye rastlayabiliriz. Güzel olmak her kadının arzusu ve isteğidir.

Çevresi tarafından beğenilmek bir kadını hayata en güzel şekilde motive eder. İşte güzelliğin en başlıca basamağını da makyaj oluşturur. Bazı kadınlar için makyaj olmazsa olmazdır.

Bazılarının yaşam tarzı, bazılarının işi makyaj yapmayı gerektirir. Ufak değişiklikler yapmak her kadını mutlu edecektir. 2018 yılı makyaj trendlerinden bahsedecek olursak Eğer 2018 yılında metalik renkler ön planda oluyor. Metalik renkler ön planda gözlerde olduğu gibi makyajla da metalik renk, gümüş renkleri parıltılar ve ışıltılar 2018 yılında ön planda oluyor. Kalın kaşlar son yıllarda kaşların altına boya enjekte etme tekniği ile kaşlarınıza istediğiniz şekli verebiliyoruz denilebilir. Göz makyajı için teninize uygun bir renk seçim tüm gözümüze bu renkle boyayıp ve daha sonra kıyafetinize uygun bir far seçip katmanlarına da bu şekilde ışıltı vererek göz makyajı yapabiliriz. Daha sonra da göz makyajınızı  bir rimeli  ve isteğe göre eyeliner kullanarak tamamlayabiliriz.

Bu yıl koyu ve renkli makyajın yanısıra naturel makyaj da isteğe göre moda 2018 yılında ışıltılı ve renkli makyajlar da ön planda, dudaklarınız için ise koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Bütün koyu kırmızı ve kahverenginin tonlarını tercih edebilirsiniz. Yılın rengi  pembe ve moru  olmuştur. Özellikle dudaklarda ve gözlerde bu renk daha çok tercih edilmektedir.

2018 makyaj trendleri bu renktir. Kalın kaşlar da 2018 yılında dikkat çekicidir. Kış makyajı için koyu renkler daha çok tercih edilir. Tabii ki makyaj yaparken üzerimize giydiğimiz kıyafetinde önemi büyük kıyafetinize uygun renkler seçmeniz önemli vebütünlük sağlayabilir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al