2018 KIŞ GELİNLİK MODELLERİ

2018 KIŞ GELİNLİK MODELLERİ

2018 KIŞ GELİNLİK MODELLERİ Moda akımının sürmesi ve kadınların en özel günlerinde en modern görüntüye sahip olmak istemeleri 2018 kış gelinlik modellerinde de farklı tasarımları görmemizi sağladı. 2018 kış sezonunda tercih edebileceğiniz gelinlik modelleri balık formunda tasarımlar olduğu gibi aynı şekilde kabarık gelinlik modelleri de yine sezon da öne çıkıyor. 2018 kış gelinlik modelleri arasında […]

2018 KIŞ GELİNLİK MODELLERİ

Moda akımının sürmesi ve kadınların en özel günlerinde en modern görüntüye sahip olmak istemeleri 2018 kış gelinlik modellerinde de farklı tasarımları görmemizi sağladı. 2018 kış sezonunda tercih edebileceğiniz gelinlik modelleri balık formunda tasarımlar olduğu gibi aynı şekilde kabarık gelinlik modelleri de yine sezon da öne çıkıyor. 2018 kış gelinlik modelleri arasında tamamen gürültüden oluşan ve uzun kollu tasarımlar yer alırken balık formunda dantel işlemeli üst ile eteklerde kabarık formda tercih edilebiliyor. Dantelli ve şık tasarımlar arasından bedeninize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kış gelinleri için üzerinde şal veya pelerin bulunan gelinlik tasarımları da hazırlanmıştır.

Sizlerde 2018 gelinlik modellerini denemek ve kendinize uygun tasarımları tercih etmek istiyorsanız bu konuda destek alabileceğiniz kişiler ile gelinlik seçiminde gerçekleştirebilirsiniz. Sezonda öne çıkan saten kumaşlar uzun yıllar önce görmüş olduğumuz gelinlik alternatiflerini karşımıza çıkarıyor.

Galia Lahav, Bridal Fall 2018, New York City, October 2017

Birbirinden şık tasarımlar arasında yer alan tamamen tülden oluşturulan gelinlikler de bu sezon dikkatlerden kaçmıyor. Bedeninize tamamen oturan sırt veya göğüs dekoltesi bulunan tasarımlar sizlerin tercih edebileceği ürünler olurken aykırı tarzdan hoşlanan gelinler için asimetrik kesim etekleri ile birbirinden şık gelinlik modelleri yer alıyor. Gelinlik tasarımları arasında elbise formunda üst kısmı işlemeli alt kısmı tülden oluşturulmuş ve derin yırtmaçlı modellerde iddialı gelinlerin tercihi olabilir.

2018 kış gelinlik modelleri arasında farklı renk gelinlik tasarımları da dikkatimizi çekiyor. Açık pembe ya da açık sarı tonlarda tercih edebileceğiniz gelinlik modelleri ile bu sezonun en şık kadını ve en şık gelini siz olabilirsiniz. Gelinlik tasarımlarını incelerken kısa, uzun, straplez, düşük kol, derin, yırtmaç, derin sırt dekolteli, yırtmaçlı ve elbise formunda ya da kabarık eteklere sahip tülden güpürden ya da taşlardan oluşturulmuş gelinlik tasarımları birçok alternatifi sizlere sağlıyor.

2017-2018 kış sezonunda ve 2018 yaz sezonuna özgü birbirinden harika tasarımlar birçok tasarımcının sağlamış olduğu modeller ile karşımıza çıkıyor. Sizler de sezonun en farklı ya da en şık gelin olmak istiyorsanız yüzlerce gelinlik tasarımı arasında bedeninize en çok yakışan ürünleri deneyebilir ve farklı alternatifler ile en özel gününüzde en şık kadın siz olabilirsiniz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al