2018 İlkbahar ModaTrendleri Belli Oldu

2018 İlkbahar ModaTrendleri Belli Oldu

2018 İlkbahar Trendleri Belli Oldu New York, Paris ve Londra’da düzenlenen moda haftalarının ardından 2018 ilkbahar trendleri belli oldu. Önümüzdeki sende bolca yer verilecek olan renklerin tanıtıldığı moda haftalarına yoğun ilgi vardı. 2018 ilkbahar trendleri arasında yoğun olarak sarı ve mavi renkler göze çarpmaktadır. Nigara mavisi olarak adlandırılan mavi tonu, önümüzdeki sezon oldukça rağbet görecektir. […]

2018 İlkbahar Trendleri Belli Oldu

New York, Paris ve Londra’da düzenlenen moda haftalarının ardından 2018 ilkbahar trendleri belli oldu. Önümüzdeki sende bolca yer verilecek olan renklerin tanıtıldığı moda haftalarına yoğun ilgi vardı.

2018 ilkbahar trendleri arasında yoğun olarak sarı ve mavi renkler göze çarpmaktadır. Nigara mavisi olarak adlandırılan mavi tonu, önümüzdeki sezon oldukça rağbet görecektir. Abiye kıyafetlerde ve elbiselerde sıklıkla karşımıza çıkacak olan bir diğer renk ise primrose sarısıdır. Bu renklerin yanı sıra lapis mavi de birçok ünlü marka tarafından tercih edilmektedir. Özellikle ilkbahar aylarında insanın içini ısıtan ve canlılık veren bu renk, birçok tasarımda karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

2018 ilkbahar trendleri arasında bu renklerin farklı tonları da karşımıza çıkmaktadır. Klasik, spor ve abiye kıyafetlerde kullanılan bu renkler sezona oldukça canlılık katacaktır.

2018 İlkbahar Trendleri

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
  • Kotlar, her sene ve her sezonda olduğu gibi 2018 ilkbahar sezonunda da revaçta. Önümüzdeki sezon daha çok keskin ve klasik tarz kesimlerle karşımıza çıkacak olan kotlar, kombinlerin kurtarıcısı olacaktır.
  • Önümüzdeki sezon kullanılacak olan renkler oldukça canlıdır. Sarı, mavi, kırmızı gibi renklerin tonlarının yoğunlukla kullanılacağı 2018 ilkbahar sezonunda farklı renklerin birbirleriyle kombinlenmeleri de söz konusudur. Kırmızı – yeşil, sarı – pembe, fuşya – kırmızı gibi renkleri oldukça sık göreceğiz.
  • Spor tarz giyimde ise en çok karşımıza çıkan detay bisiklet şortları olacak. Günlük kıyafetlerle kombinlenen bisiklet şortları 2018 ilkbahar sezonunda oldukça rağbet göreceğe benziyor.
  • Plastik ürünlerin kullanımı da önümüzdeki sezon devam etmektedir. Özellikle çizme, elbise, yağmurluk gibi parçalarda plastik detayları sıkça göreceğiz.
  • Önümüzdeki sezonda parıltılı ve taşlı ürünler değerini korumaya devam ediyor. Özellikle elbiselerde sıkça karşımıza çıkacak olan payet, taş, pul ve sim detayları 2018 ilkbahar sezonunda bolca tercih edilmektedir.
  • 2018 ilkbahar trendleri arasında varlığını koruyan bir diğer parça ise trençkotlar. Renk renk ve model model karşımıza çıkacak olan trençkotlar şıklığı tamamlayıcı unsur olacak.
  • Önümüzdeki sezon çanta, ayakkabı gibi aksesuarlarda püskül ve tüy detaylarına da oldukça yer verilmektedir.
  • 2018 ilkbahar trendleri arasında gördüğü ilgiyi devam ettiren bir diğer detay ise transparan ürünler olacaktır.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al