2018 Etek Modelleri

2018 Etek Modelleri

2018 Etek Modelleri Kadın denilince ilk aklımıza gelen şeylerden biri modadır. Her kadın imkanları elverdiğince modayı takip etmek ister. Moda öyle geniş kapsamlı bir şeydir ki aldığımız her şeyin aslında bir modası ve modeli vardır. Kılık kıyafet olsun, takılarımız olsun, evimizde kullandığımız eşyalar olsun bunların hepsi kendine göre bir modası vardır. Bizde bunların arasından bizim […]

2018 Etek Modelleri

Kadın denilince ilk aklımıza gelen şeylerden biri modadır. Her kadın imkanları elverdiğince modayı takip etmek ister. Moda öyle geniş kapsamlı bir şeydir ki aldığımız her şeyin aslında bir modası ve modeli vardır. Kılık kıyafet olsun, takılarımız olsun, evimizde kullandığımız eşyalar olsun bunların hepsi kendine göre bir modası vardır. Bizde bunların arasından bizim zevkimize ve ihtiyacınıza göre olanları seçip kullanırız. Kadınları simgeleyen şeylerden biri de tabii ki kıyafetleridir. Elbise ve etekler eşarp ve başörtüler kadının birer simgesidir. Kadın olduğunun göstergesidir. Bunun yanında makyaj ve saç denilince de kadın aklımıza gelir. Her şeyin bir modası olduğundan bahsetmiştik. Şimdi ben size 2018 etek modellerinden bahsetmek istiyorum.

 

2018 etek modelleri arasında yine insanların ihtiyaçlarına göre kumaş, kot, keten, deri, payetli, kadife kumaşlardan elde edilmiştir.  Kemerli etekler kalın ve ince modelleri ile dikkat çekiyor. Baskılı ve desenli etekler, deri etekler, triko etekler, kısa ve uzun etekler, önden düğmeli etekler, fermuarlı etekler, cepli etekler, uzun etekler olmak üzere birçok çeşidi ve rengi vardır. Etekler kış aylarında genellikle koyu ve kalın kumaşlardan seçilip yaz aylarında ise renkli ve ince kumaşlardan seçilmektedir. Yaz ayları için oldukça rahat olan keten kumaş etekler uzun ya da kısa keten çok rahat bir kumaş olduğu için yaz aylarında daha çok tercih edilir. Kot, deri ve triko etekler genellikle sıcak tutması açısından da kış aylarında tercih edilir. Önden düğmeli kumaş etekler de kadınların ilgisini çekmektedir. Önden düğmeli kısa etekler botlarla kullanılır. Genellikle uzun botlarla kısa etekler daha çok tercih edilir ve bu şekilde kombin yapılır. Yaz ayları için ise kısa eteğin altına yazlık bir babet ya da yazlık bir terlik ile kombin edip rahat bir şekilde kullanabiliriz. Günümüzde internet kullanıcılarının artmasıyla alışveriş yapmak da artık çok kolay bir hale geldi. Evinizde otururken istediğiniz model ve renkte beğendiğiniz kıyafetinizi dışarı çıkmadan da alabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bir çok ürüne bu şekilde sahip olabilirsiniz. Biz kadınlar bu konuda interneti özellikle erkeklere oranla daha çok kullanırız.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al