Kadın Güzellik Sağlık ve Moda
2018 De Vizyona Giren En İyi 5 Film
Sosyal Medyada Paylaş
28 Ocak 2018
Ayşe Topçu

2018 De Vizyona Giren En İyi 5 Film

2018 De Vizyona Giren En İyi 5 Film

2018 den de çok iyi film beklentileri vardı. İnsanlar gün geçtikçe hep daha iyisini bekliyor. 2018 de vizyona giren filmler herkes tarafından çok tutuldu izlenme oranları arttı. Girecek filleri de sabırsızlıkla beklemekteler.

Öncelere bakarak sinemalar daha çok tercih ediliyor teknoloji arttıkça sosyalleşmeler de artıyor. 2018 de vizyona giren en iyi 5 film nedir sizlerle paylaşacağım.

 Arif V 216

Kıvanç Baruönü yönetmeniyle birlikte başrol oyuncuları Cem Yılmaz, Ozan Güven, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Özge Özberk, Kerem Alışık, Seda Bakan oyunculuğuyla hazırlanmıştır. Arif V 2016 konusu bir robot vardır adı 206’dır. İnsan olma hayali kurmaktadır. İnsan gibi yaşamak için Arif’i canlandıran Cem Yılmazın yanına gelir. Ne kadar insan gibi yaşamaya çalışsa da farklıkları başkaları tarafından fark edilmektedir. Aşık olmuştur ve robot olduğunu saklayamamış ortaya çıkmıştır. Kötü düşünceli bir iş adamı onun kopyalarını oluşturup geleceği değiştirmek istemektedir.206’nın yanında yaşadığı Arif bunu öğrenir hem dünyayı hem de 206yı kurtarmak için mücadeleye girmektedir.

Deliha 2

2014 de çıkan Deliha 1’in çok izlenmesiyle 2018 de 2. versiyonu çıkmıştır. Deliha 2’nin hem yönetmenliğini hem başrolünü oynayan Gubse Özay’ın başarası herkes tarafından ilgi çekmektedir. Deliha 2nin konusu deli dolu ve bir o kadar saf temiz kalpli olan Zeliha’nın aşk hayatını bir tarafa bırakıp kariyer yapma çabasına girer.  Zeliha aşçı olmak hayalindedir. Birçok yerle iş görüşmesi yapar ama olumsuz sonuçlar alır. Ümidini yitirmişken şansı yaver gider ve şık bir restoranda iş bulur.

Labirent Son İsyan

Labirent son isyan aksiyon ve macera sevenler için tercih edebilecekleri başarılı bir filmdir.2014 de çıkan Labirent Ölümcül Kaçışın tutulmasıyla 2018 de Son İsyan versiyonu çıkartılmıştır. Edebiyat Dünyasının popüler serileri arasındadır.

Ölümlü Dünya

Yerli komediler insanlar tarafından sevilmektedir. İnsanlar dram filmler yerine komedi tercih ediyorlar. Gün geçtikçe yerli komediler gelişiyor ve insanları daha çok izlerken eğlendiriyor. Başarılı yerli komedi olarak da ölümlü dünya ilgi gören bir filmdir.

Coco

Çocukların ve büyüklerin keyifle izleyebileceği animasyon ve macera filmidir. Filmin yoğunluğu ne kadar çok olursa olsun son zamanlarda Coco’nun büyük yaş kitlesine yoğunluk görmektedir.

 

 

Moringa Çayı Satın Al

Bir Yorum Bırak

Moringa Çayı Nedir? Fiyat ve Sipariş

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2017 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul