2018 Burç Yorumları

2018 Burç Yorumları

2018 Burç Yorumları Koç: Bu sene koç burcu gelenek ve göreneklere bakmadan yaşayacaklar. Kişisel değerler çok önemli olacak. Bu yıl geçen yıla göre hedefler daha iyi olacak. Savaşçı ruhları bu sene daha baskın olacak olan koç burçları, zarar görenlere umut verecek. Aşk hayatlarında zorluk yaşasalar da mücadele ile kazanacaklardır. Boğa: Boğalar 2018 yılını çok başarılı […]

2018 Burç Yorumları

Koç: Bu sene koç burcu gelenek ve göreneklere bakmadan yaşayacaklar. Kişisel değerler çok önemli olacak. Bu yıl geçen yıla göre hedefler daha iyi olacak. Savaşçı ruhları bu sene daha baskın olacak olan koç burçları, zarar görenlere umut verecek. Aşk hayatlarında zorluk yaşasalar da mücadele ile kazanacaklardır.

Boğa: Boğalar 2018 yılını çok başarılı ve güzel bir yıl olarak geçireceklerdir. Şüphe duydukları insanlarla sıkı bağ kurmamalarında yarar vardır. Tüm gelişmelerden keyif almaya bakmalısınız. Bu yıl boğa burcu için sabrın ve azmin yüksek olduğu bir sene geçirecek.

İkizler: Bu yıl ikizler burcu çok karmaşık düşünceler içerisinde olacaktır. Negatif bakış açıları bu sene üzerlerinde hakim olacaktır. Çok mücadeleci bir yıl geçirmeniz ve bu mücadelenin karşılığını alamadığınızda bitkin hissetmeniz mümkün olacaktır.

Yengeç: Bu zamana kadar inandığınız ya da bağlı olduğunuz düşünceleriniz değişecek. Hayata farklı açılardan bakacaksınız. Örnek aldığınız karakteri güçlü kişiler gibi davranacaksınız ve dikkatleri toplayacaksınız.

Aslan: Bu yıl çok fazla ön planda olacaksınız. Sosyal yaşantınız daha da hareketlenecek. Bu zamana kadar yarım kalan girişimleriniz bu seneki atılımlarınızla tamamlanacak. Kariyer açısından çok şanslı bir yıl sizi bekliyor.

Başak: Bu yıl sergileyeceğiniz cesaretiniz kariyer veya eğitiminizde iyi yerlere gelmenizi sağlayacaktır. Önemli adımlar atmadan önce karşınızdaki ve yanınızdaki kişileri düşünmelisiniz.

Terazi: Yaşadığınız ve düşündüğünüz olumsuzlukları yok edeceksiniz. Üzerinizde fazlasıyla stres ve gerginlik olduğu gözlemleniyor fakat buna rağmen gelişim gösteriyorsunuz. Eğitim hayatınızı ön planda tutmalısınız.

Akrep: Bu yıl kendinize çok güveneceksiniz. Geçen yıla göre çok daha güzel bir yıl sizi bekliyor. Bunun için asla geçmişe takılı kalmayınız. Bencil davranışlarınızdan bu yıl uzaklaşacaksınız.

Yay: Beklentilerinizi çok yüksek tutmamanızda fayda var. İnsanların düşüncelerine göre yaşamayı bırakırsanız daha da mutlu olacağınız bir yıl sizi bekliyor. Beklediğiniz şeyleri elde etmek için mücadele vermeniz gerekmektedir.

Oğlak: Önemli değişikler yapmak için çabalayacağınız bir yıl olacak. Kendinize güveninizle sıkıntıları aşacak yeni şeyler başaracaksınız. Geçen yıllarda karşılaştığınız durumlarla tecrübeli bir hale geldiniz.

Kova: Her alanda sürpriz gelişmelerle karşılaşacaksınız fakat biraz uğraşmanız gerekecek. Sorunlara karşı çok fazla tepki vermekten kaçınmalısınız. Her adımınızı zamanında atmalısınız.

Balık: Hayatınızın olduğu durumdan oldukça memnun olacağınız bir yıl sizi bekliyor. Hayatınızda yaşanan aksaklıklar son bulacak. Bu yıl istedikleriniz elde etmekte bir sorun yaşamayacaksınız.

 

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli