2018 ABİYE MODELLERİ

2018 ABİYE MODELLERİ

2018 ABİYE MODELLERİ Özel günler denilince akla ilk gelen şeylerden biri giyilecek olan kıyafetlerdir. Özellikle kadınlar için özel günler çok önemli ve unutulmazdır. İşte o günlerde biz kadınların tercihi genellikle abiye tarzı kıyafetler olur. Düğünler de, nişanlar da, doğum günleri ve bunun gibi özel günlerinizi kutlarken en şık ve güzel kıyafetleri, makyajı, saçı bir bütün […]

2018 ABİYE MODELLERİ

Özel günler denilince akla ilk gelen şeylerden biri giyilecek olan kıyafetlerdir. Özellikle kadınlar için özel günler çok önemli ve unutulmazdır. İşte o günlerde biz kadınların tercihi genellikle abiye tarzı kıyafetler olur. Düğünler de, nişanlar da, doğum günleri ve bunun gibi özel günlerinizi kutlarken en şık ve güzel kıyafetleri, makyajı, saçı bir bütün olarak olmasını istersiniz. İşte bunun için biz kadınlar sürekli modayı takip ederiz. Bütçenize ve kesenize uygun olan kıyafetleri bugünler için tedarik ederiz. Ben size bugün 2018 abiye modellerinden bahsetmek istiyorum. 2018 yılında genellikle abiyeler şifon, saten abiyeler ve dantel işlemeli abiyeler oluyor.

2017 yılına göre biraz daha taşsız ve incisiz sade abiyeler daha çok göze çarpıyor. Tabii ki zevke göre taşlı abiyeler de kullanılabilir. Biraz daha abartıyı seviyorsanız taşlı abiyeler ve takılarla da tamamlayabilirsiniz. 2018 abiye modelleri daha çok dantel işlemeli abiyeler, uzun abiyeler, şifon kumaşlarda, kısa abiyeler, straplez payetli askılı ve yine isteğe göre ince askılı abiyeler, mürdüm renkler, koyu yeşil, altın sarısı gibi renklerde ön plandadır. Bu abiyeleri tabiki saçınız ve makyajınız da ve kullandığınız takılarla kombin yapabilirsiniz. Ayakkabınızı daha genellikle uzun topuklu ayakkabı olarak seçip abiyenizin rengine göre ve çantanıza göre ayarlayabilirsiniz. Abiyenin üzerine genellikle biz bayanlar abartıyı biraz sevdiğimiz için  ağır makyajlar tercih ediyoruz. Fakat genç kesim daha doğal ve naturel makyajlar da kullanabilir. Yine kapalı bayanlar için uzun ve uzun kollu abiyeler daha çok dantel ve işlemeleri ön planda olmak üzere tasarlanmıştır. Bunları başörtüleri ve topuklu bir ayakkabı ile tesettürlü bayanlarda giyebilirler günümüzde tesettür giyimin çok fazla önem kazandığını görüyoruz. Bunun için de vitrinlerde birçok kapalı abiye tarzları da görmek mümkün. Kapalı olmak şık olmaya engel olmadığını tasarımcılar insanların beğenilerini sunuyor. Abiye deyince genellikle akla açık kıyafetler gelse de günümüzde tesettürlülere de uyarlanmıştır. Biz kadınlar için kapalı da olsa kaçık da olsak şık görünmeye her zaman isteriz. Bunun için de elimizden geleni yaparız.

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor