Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı Modelleri

2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

2017 yılında evlenecek olan çiftler için bu yıl çok şık tasarlanmış gelin ayakkabı modellerini sizlere sunuyoruz. 2017 gelinlik altına giyebileceğiniz renk konusunda çok şanslı olacağınız bir yıl olacaktır.

Beyaz dantel işlemeli gelin ayakkabıları gelinlik altında çok şık duracaktır. 2017 gelinlik ayakkabıları arasında renk seçeneği olarak; ten rengi, pudra, süt beyaz, dore (altın sarısı), gümüş, yavru ağzı gibi birçok renk seçeneği piyasalarda mevcut. En güzel mutlu gününüzde alacağınız gelinlik ayakkabılarını bir ömür saklayacağınız için en güzelini seçmemizi öneririz.


Bazı damat adayları “Ayakkabı zaten gelinlik altında kalıyor” gibi düşüncelere kapılsalar da, kesinlikle yanlış bir bakış açısıdır. Ne kadar gelinlik altında kalsa da kesinlikle önemlidir. Sizin en mutlu gününüz de akrabalarınız sizin şıklığınıza, giydiğiniz bütün kıyafetlere ve ayakkabıya hayran kalmaları sizi daha çok mutlu edecektir.

PLATFORMLU GELİN AYAKKABILARI

2017 gelin ayakkabısı seçerken bir nebze de olsa rahatlığa önem vermelisiniz. Gelinlik seçiminden sonra ayakkabı seçiminizi yapmalısınız. Platformlu kalın topuklu gelin ayakkabısı seçerseniz düğün boyunca çok rahat bir eğlence geçirirsiniz. Fakat platformun çok yüksek olması ve topuklu giymeye alışık değilseniz o zaman çok rahatsız olursunuz.

Platform topuk ölçüleri farklılık göstermektedir. 10 cm olarak başlar ve bu rakam 16-17 cm’ye kadar çıkar. Eğer boyunuz eşinizle orantılı ise platform ayakkabıların en alt sınırı olan 10 cm boyu olanı seçmeniz daha iyi olacaktır.

2017 gelin ayakkabı modelleri, en trendleri, sizler için paylaşıp bu mutlu gününüze daha çok renk katmak için eşsiz şık modelleri sizlere sunduk.

Yazının Devamı için
Advertisement
Şunlara da göz kırp...

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ayakkabı Modelleri

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top