Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

2016 Bayan Spor Ayakkabı Marka ve Modelleri

2016 Bayan Spor Ayakkabı Marka ve Modelleri

En çok beğenilen ve satın alınan 2016 Bayan Spor Ayakkabı Model ve markalarına Kadın sitemizin bu bölümünde ziyaretçilerimiz için yer verdik. Başta Nike, Puma, Lescon ve Adidas olmak üzere, Spor Ayakkabı Bayan modellerinde U.S. Polo markasına da yer vereceğiz.

Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile yürüyüş yapanlar, spor salonlarına gidenler ve ya günlük kullanımlarda, kaliteli, rahat ve hafif bir ayakkabı seçimi oldukça önemlidir.

Özellikle sezonun açılması ile Bayan ayakkabı markalarının farklı kampanyaları ve indirim fırsatları dahilinde 79 TL’den başlayan fiyatlar ve 349 TL ye kadar fiyat çeşitliliği ve modeller vitrinlerde yerini almaya başladı.

Ayrıca Flo Ayakkabı mağazalarında seçili ayakkabı ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası başlamıştır. Flo mağazalarında 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla her marka ve model ayakkabı ürünleri de bulabilirsiniz.

İlk Bahar ve yaz aylarında en uygun bayan spor ayakkabı kombinleri arasında mini etek ve ayakkabı kombini ilk sıralarda yer almakta. Spor ayakkabı ve mini etekle yapılmış olan kombinlerde isteğe yönelik krem rengi ceketlerle farklı bir şıklık katıyor.

Sizler için Derlediğimiz Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top