2015 Victoria’s Secret Show

2015 Victoria’s Secret Show

Her Yıl Başı büyük bir ilgi ile takip edilen dünyanın iç giyim moda devi Victoria’s Secret 2015 Yılına girme arefesinde büyük show gösterdi.  Victoria Secret 2015 Defilesi yılbaşı gecesi için sahnelenmeyi beklerken çok özel kareler ve Victoria’s Secret Modelleri heyecanı her yıl olduğu gibi bu yılda merak konusu. 2015 yılı henüz dünya televizyonlarında yayınlanmayan defile çekimleri […]

Her Yıl Başı büyük bir ilgi ile takip edilen dünyanın iç giyim moda devi Victoria’s Secret 2015 Yılına girme arefesinde büyük show gösterdi. 

Victoria Secret 2015 Defilesi yılbaşı gecesi için sahnelenmeyi beklerken çok özel kareler ve Victoria’s Secret Modelleri heyecanı her yıl olduğu gibi bu yılda merak konusu.

2015 yılı henüz dünya televizyonlarında yayınlanmayan defile çekimleri İngiltere’nin başkenti Londra’da yapıldı. Alınan duyumlara göre müstakbel gelin Adriana Lima‘dan Alessandra Ambrosio’ya, Candice Swanepoel’den Victoria’nın yeni nesil modellerine kadar tüm melekleri ve 2015 yılının moda trendleri ilk defa podyuma çıktı.

 

Angel Behati Prinsloo 2015 yılbaşı gecesinin kahramanı olarak şovun açılışını yapan model oldu.

 

Melek deyip geçmemeli, bu görsel şölen markanın yıllık 6.6 milyon Dolar bütçeye sahip satışıyla destekleniyor. Victoria’s Secret iç giyim markası bu yıl şov için 39 ayrı kanat tasarladı. Victoria’nın gururlarından Brezilyalı model Izabel Goulart…

Bu şov sayesinde hem moda dünyası hem de gösteri dünyası pek çok yeni isim kazandırmayı başardı.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli