2015 İlkbahar Yaz Deri Modası

2015 İlkbahar Yaz Deri Modası

2015 ilkbahar yaz moda trendleri ile ilgili deri modasına yeni bir soluk daha katılıyor ve farklı model ve çizgileri bir arada bulunduran bir kombine ile sizlere aşağıda ki görselleri aktarıyoruz. 2015 moda tasarımcıları sadece askerler ile oynamıyorlar. Farklı moda evlerinin Koleksiyonları anlamıyla savaşçı bir ruh hali ile örülü.   2014 ve 2015 Deri modasında, farklı renklere açık […]

2015 ilkbahar yaz moda trendleri ile ilgili deri modasına yeni bir soluk daha katılıyor ve farklı model ve çizgileri bir arada bulunduran bir kombine ile sizlere aşağıda ki görselleri aktarıyoruz.

2015 moda tasarımcıları sadece askerler ile oynamıyorlar. Farklı moda evlerinin Koleksiyonları anlamıyla savaşçı bir ruh hali ile örülü.

 

2014 ve 2015 Deri modasında, farklı renklere açık olmaya başlanacak. Eğer dikkat çeken renklerden çekiniyorsanız, renkli deri giymenin daha yumuşak bir yolu var; pastel renkler.

 

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bayanlar için deri modası ve doğru bir kombine oluşumunu defileler ve sizlere paylaştığımız görsellerle aktarıyoruz.
 2013 İlkbahar Yaz Deri Modası   moda

 

2015 ilkbahar yaz sezonunda deri modasına uymanın en kolay yollarından biri deri elbiseler. Tek parça olduğu için kombinlemek için fazla çaba harcamanıza gerek yok. Ayrıca deri elbiseler oldukça feminen bir seçim olacaktır.
Eğer deri kullanırken klasik siyah ve kahverenginin dışına çıkmaktan çekiniyorsanız, bu yaz cesaretinizi biraz toplamanız gerekiyor. 2015 İlkbahar yaz koleksiyonlarında parlak kırmızı, yeşil, sarı gibi birbirinden renkli deri parçalar mevcut.
Önümüzdeki sezon deri kullanmanın bir diğer yolu da deri parçaları birbiri ile kombinelemek. İster monokrom bir şekilde, isterseniz de farklı renkleri bir arada kullanabilirsiniz.
Önümüzdeki sezon deride farklı renklere açık olun demiştim. Eğer dikkat çeken renklerden çekiniyorsanız, renkli deri giymenin daha yumuşak bir yolu var; pastel renkler.
 2013 İlkbahar Yaz Deri Modası   moda

 

Deri kullanmanın en dikkat çekici yollarından biri şüphesiz 2015 ilkbahar yaz koleksiyonlarında boy gösteren lazer kesim deri parçalar. Deri üzerine kesilerek uygulanmış motifler kesinlikle çok şık duruyor.

 

Kıyafetlerinizde kullanmaktan çekiniyorsanız, en güzel alternatif; lazer kesim deri bir çanta.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al