2015 Herşey Dahil Tatil Kampanyaları

2015 Herşey Dahil Tatil Kampanyaları

2015 Herşey Dahil Tatil Kampanyaları. Tatil Fırsatları Haberleri ve 2015 Tatil Rehberi Kadın sitemizden sizler için yer veriyoruz. Ramazan ayının 2015 yılında sezonun başlaması ve Rusya‘da yaşanan ekonomik kriz, Türkiye’de tatil sektörünü büyük bir sıkıntıya sokmuş, doluluk oranını ise geçen yıla göre % 25 azaldığı tespit edilmiştir. Tatil firmaların bu boşluğu doldurmak için iç turizmi […]

2015 Herşey Dahil Tatil Kampanyaları. Tatil Fırsatları Haberleri ve 2015 Tatil Rehberi Kadın sitemizden sizler için yer veriyoruz.

Ramazan ayının 2015 yılında sezonun başlaması ve Rusya‘da yaşanan ekonomik kriz, Türkiye’de tatil sektörünü büyük bir sıkıntıya sokmuş, doluluk oranını ise geçen yıla göre % 25 azaldığı tespit edilmiştir.

Tatil firmaların bu boşluğu doldurmak için iç turizmi hareketlendirmek için ciddi bir çalışma yaparak, herşey dahil tatil kampanyaları oluşturmuş, 5 günlük tatil herşey dahil 300 TL gibi fiyatlara sunulmaktadır.

Türkiye’nin en büyük otel sitelerinden TatilBudur.com Sitesi %40 ‘a varan indirim fırsatları ile Herşey dahil tatil fırsatlarını ön planda tutan ve ciddi ses getiren firma olmuş, özellikle Antalya ve Alanya otelleri için büyük kampanyalar düzenlemiştir.

Herşey dahil otel fiyatları Antalya AnıTur sitesinde ise Kemer’de gecelik 109 TL’den başlıyor.

Tatil.com sitesinde ise önerilen Otel olan Sherwood Breezes Resort- Lara herşey dahil yine %40 indirimli olarak Gecelik kişi başı 233 TL den fiyat sunuyor. Ultra Herşey dahil paketi sunarken, özellikle evlenen çiftler için Balayı Oteli için önerilen otel olarak da sunulmuş.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Ege sahillerinde de farlı bir huzur ve serinlik hakim. Özellikle Bodrum ve Bodurm’da keşfedilmeyi bekleyen bir çok özel koy mevcut.

Bodrum denilince akla tatil, sıcak, deniz, kum, güneş, plajlar, bolca eğlence ve paparazziler gelir. O yüzden Bodrum’a gelen herkes kendi zevkine ve anlayışına göre bir tatil yapma imkanına sahiptir.

Bodrum’u farklı kılan şey ise, istediğim zaman kalabalığa karışabilmem istediğim zaman da kabuğuma çekilip sakin bir tatil ve keyif yapabilmem.

Bodrum Yarımadası sürprizlerle dolu bir yer. Kalabalık bir koyu arkanda bırakıp bir tepeden aşağı salındığında tam karşında kimseciklerin olmadığı masmavi, tertemiz bir koy aniden karşına çıkar ve seni selamlar.

Maceracı bir yönünüz var ise ve sadece güneşlenmek niyetinde değilseniz Saklı kalmış antalya da bir koy dan da bahsetmek isteriz.

Antalya’dan Kumluca’ya yolunuz düştüğünde, yolun 100. km’sinde görünmeye başlar Adrasan Koyu. Yemyeşil dağların arasında yay gibi uzanan koy, doğanın bizlere sunduğu en değerli hazinelerden biri. Akdeniz’in ihtişamlı güzelliğinin farkına varabilmeniz için önce Adrasan Koyu‘nu görmeniz gerekiyor. Koya ulaşmak için Olimpos sapağından girdikten sonra, virajlı yolu takip edip, Çavuşköy’den 5 km daha yol kat etmeniz gerekiyor.

Güzel ve Mutluluk dolu an geçirmeniz dileği ile..

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al