2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Trend Ayakkabı modelleri arasında yer alan Topuklu Ayakkabılar 2014 yılı koleksiyonu ile farklı tarz ve renkleri ile kadınların beğenisine sunuluyor. 2014 topuklu ayakkabı modelleri farklı çizgileri ile sizler için bu video da tanıtılıyor. Özellikle çalışan bayanlar için tercih edilen Topuklu Ayakkabılar hem davetlerde, hemde özel günlerde dilediğiniz şekilde giyebileceğiniz en şık ayakkabı modellerini videodan izleyebilirsiniz. Her […]

Trend Ayakkabı modelleri arasında yer alan Topuklu Ayakkabılar 2014 yılı koleksiyonu ile farklı tarz ve renkleri ile kadınların beğenisine sunuluyor.

2014 topuklu ayakkabı modelleri farklı çizgileri ile sizler için bu video da tanıtılıyor.

Özellikle çalışan bayanlar için tercih edilen Topuklu Ayakkabılar hem davetlerde, hemde özel günlerde dilediğiniz şekilde giyebileceğiniz en şık ayakkabı modellerini videodan izleyebilirsiniz.

Her ne kadar modelleri farklılık gösterse de her modelin sahip olduğu ortak etki elbette kadınsı havası. Bir topuklu ayakkabının sunabileceği kadar kadınsı ve feminen bir görüntüye sahip modeller adeta göz kamaştırıyor.

Kullanılan modellerde yüksek, sivri burun ve topuk kullanılan topuklu ayakkabı modelleribulunuyor. Bunun dışında daha kalın ya da dolgu topuk kullanılan topuklu ayakkabılar da bayanların seçimine sunuluyor.

Bileğe kadar uzanan boyu, kadifemsi görüntüsü ve bazen de metal süsleri ile ilgi çeken topuklu ayakkabı modelleri elbette birçok kadının ilk tercihlerini oluşturmaktadır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

Kadin.info kadın portal sitemizi takipte kalarak en moda ayakkabı modellerinden haberder olabilirsiniz.

 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al