2014 Gelinlik Modelleri

2014 Gelinlik Modelleri

Düğün günü için gelin adayının aklında ki birinci seçenek Gelinlik seçimidir. Ve bir kadın için unutamayacağı anlardan biri de gelinlik içinde olduğu anlardır. Bu heyecan dolu dakikalarda en şık gelinlik modelleri araştırması ve kendine yakışan en şık gelinliği seçmesi noktasında sizlere 2014 yılı gelinlik modellerini paylaşacağız. 2014 yılıyla beraber iddialı gelinlikler artacak gibi görünüyor. Yeni […]

Düğün günü için gelin adayının aklında ki birinci seçenek Gelinlik seçimidir. Ve bir kadın için unutamayacağı anlardan biri de gelinlik içinde olduğu anlardır. Bu heyecan dolu dakikalarda en şık gelinlik modelleri araştırması ve kendine yakışan en şık gelinliği seçmesi noktasında sizlere 2014 yılı gelinlik modellerini paylaşacağız.

2014 yılıyla beraber iddialı gelinlikler artacak gibi görünüyor. Yeni sezonda kırık bejin hakimiyetini kıran beyaz gelinlikler kadar renkli gelinlikler de ön plana çıkıyor. Gelinliğin romantik ve saf olması gerektiği konusunda anlaşan tasarımcılar bu sene de dantelden vazgeçmediler ve bu çok özel kumaşı sırt dekoltelerine taşıdılar.

Minimal kesimler 2014 yılında varlıklarını güçlendirdiler. 2014 sezonunda dümdüz inen tafta gelinliğinizi göz alıcı takılarla tamamlayarak sadeliğin gücünü ortaya çıkartabilirsiniz. Sezona hakim olan bu sadelik size sıkıcı geliyor ve şatafattan vazgeçmem diyorsanız son derece kabarık gelinlikler de raflardaki yerlerini aldılar.

Eğer bütün bu saydığımız trendler sizi 2014 yılında da cezbetmiyor ve farklılık arıyorsanız yeni sezonda sıklıkla karşılaşacağınız kısa gelinlikler kurtarıcınız olacak. Tek düze olmaktan keyif almayanları da düşünen ve minimal çizgileriyle tanınan Chalayan, Chloe ve Reem Acra gibi tasarımcıların koleksiyonları da sizi bekliyorlar.

gelinlik-modelleri-2014-5

Her zaman tasarladığı farklı renklerdeki gelinliklerle bizi şaşırtmayı başaran Vera Wang’in siyah gelinlikleri ve eldivenleri de sezonun en dikkat çarpıcı trendleri arasında girmeyi başardılar. Marjinal olmaktan çekinmiyrsanız göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

gelinlik-modelleri-2014-4

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al