2014 Gelin Topuz Modelleri

2014 Gelin Topuz Modelleri

Gelin saçı olarak en çok tercih edilen model topuz, dağınık saç modelleri  de özellikle uzun saçlı gelinlerimiz için çok hoş olabiliyor ama rahat kullanım açısından tabi ki topuz… Topuz saç modellerinde bence canlı çiçek harika duruyor. Özellikle bahar aylarında evlenmeyi düşünen gelin adayları renkli çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Düşünün cıvıl cıvıl güneşli bir gün özenle […]

Gelin saçı olarak en çok tercih edilen model topuz, dağınık saç modelleri  de özellikle uzun saçlı gelinlerimiz için çok hoş olabiliyor ama rahat kullanım açısından tabi ki topuz…

Topuz saç modellerinde bence canlı çiçek harika duruyor.

Özellikle bahar aylarında evlenmeyi düşünen gelin adayları renkli çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Düşünün cıvıl cıvıl güneşli bir gün özenle hazırlanmış bir kır düğünü, gelinimizin saçında renkli kır çiçekleri, çok güzel bir görüntü…..

Tüm gelin saç modelleri yazılarına baktım ama hala gelin başıma karar veremedim diyorsanız size güzel haberim var… Sanırım birçok gelin adayının en büyük sıkıntısı saç modeline karar vermek oluyor.

Nişan ve düğün hazırlıkları sırasında üzerine bir hayli kafa yorar;  “Prenses topuz mu yaptırsam yoksa dağınık topuz mu? açık mı olsa yarı toplu mu? Önleri nasıl olsun?” diye sorar dururuz çevremize 🙂

Nostaljiyi seven, masum ve sevimliliği romantizmle harmanlamak isteyen gelin adaylarımız da düşünülerek bohem tarzını yansıtan gelin başı modelleri tasarlanmıştır.

Aksesuar ile renklendirilen bu tarz gelin başlarında gelinler en çok dalgalı saçlarını salık bırakarak çiçeklerden oluşturdukları tacı takmayı tercih ediyorlar. Ya da açık ve doğal saçlarına çiçekten taç takmak istemeyen gelin adayları saç bandı kullanarak düğünlerine hazırlanıyorlar.

Siz de 2014 yılının en güzel gelin başı modelleri arasından bohem tarzını seçerek romantik bir gelin olabilirsiniz. Tüm bu stresi en aza indirmenin yolu ise saç modelinize karar vermeden önce birçok model görüp denemektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor