2014 Chevrolet Camaro ZL1

2014 Chevrolet Camaro ZL1

Chevrolet Camaro ZL1 hızlı ve en güçlü üretim Camaro hiç bir dışarı rulo General Motors fabrikasında en iyi şekilde üretimi gerçekleştiren bir model.  2014 Camaro ZL1 için, Chevrolet, kompresörlü canavar görsel revizyon verilen bazı yeni ekipman ekledi ve renkleri değişti. Sonuç iyi görünüyor ve her zamankinden daha iyi gerçekleştiren bir Camaro. Bir ile Nurburgring 07:41 […]

Chevrolet Camaro ZL1 hızlı ve en güçlü üretim Camaro hiç bir dışarı rulo General Motors fabrikasında en iyi şekilde üretimi gerçekleştiren bir model.  2014 Camaro ZL1 için, Chevrolet, kompresörlü canavar görsel revizyon verilen bazı yeni ekipman ekledi ve renkleri değişti.

Sonuç iyi görünüyor ve her zamankinden daha iyi gerçekleştiren bir Camaro. Bir ile Nurburgring 07:41 arasında tur zamanı, o da yolda makinelerin büyük bir koleksiyon, artık daha iyi bir performans sergiliyor.

Agresif gövde kiti ve panjurlu kaput, gargara ve ses veren egzoz notu için, son ZL1 iş dikkat çekmek için hazırdır.

Değişmeyen motor yapısı. Corvette  ZL1 hala gelen inanılmaz motora dayalı bir kompresörlü V8 tarafından desteklenmektedir . Bu tüm dünyada en güçlü üretim V-8s biridir ve dünyanın en hızlı otomobillerinden biri haline döner.

ZL1 süspansiyonu GM’in Manyetik Sürüş Kontrolü teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir.

2014 Chevrolet Camaro ZL1 dış anında tanınabilir, ancak belirgin ve göze çarpan değişiklikler sürü özellikleri. Yeni ince burun, revize farlar ve yeni arka fascia ZL1 geçen yıl standart Camaro giriş yaptı taze tasarımını ön planda tutmayı başaran Chevrolet bu modeli ile farkını ortaya koyan özel otomobillerden biri.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

ZL1 süspansiyonu GM’in Manyetik Sürüş Kontrolü teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al