2013 Perde Modelleri

2013 Perde Modelleri

2013  Perde modelleri çok şık ve çeşitli. Gipür danteller artık sadece perde uçlarında değil. Perdenin tamamının gipür den yapılmış olan modelleri evlere muhteşem bir şıklık katmakla kalmıyor, mobilyaların tamamlayıcısı oluyor. Perde bir evdeki en önemli öğelerden biridir.   Mobilyalarınız ne kadar kaliteli ve güzel olursa olsun halılarınız ne denli şık ve gösterişli olursa olsun eğer […]

2013  Perde modelleri çok şık ve çeşitli. Gipür danteller artık sadece perde uçlarında değil. Perdenin tamamının gipür den yapılmış olan modelleri evlere muhteşem bir şıklık katmakla kalmıyor, mobilyaların tamamlayıcısı oluyor. Perde bir evdeki en önemli öğelerden biridir.

 

Mobilyalarınız ne kadar kaliteli ve güzel olursa olsun halılarınız ne denli şık ve gösterişli olursa olsun eğer perdeleriniz sönük ve geri planda kalırsa o şahane mobilyaları ve gösterişli halıları gölgede bırakacaktır. Eski usul uzun perdeler yenilikçi dikişleri ve modelleriyle evleri süslüyor.

Parlak iplerle şekillendirilenlerinden tutun, tüylü modellerine, puanlı desenlere varana kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan perde çeşitleri size pek çok seçenek sunuyor. Geleneklerine ve alışkanlıklarına düşkün olanlar için hala kısa tül perdelerin ucuna gipür yapma modası da devem etmekle birlikte asla geri planda kalmıyor.

 

Perde modelleri 2013 arasında özellikle yeni neslinn tercih ettiği stor perdeler de yoğun ilgi görmeye başladı. Kullanımı ve temizlemesi kolay olduğu için öğrenci evlerinde, iş yerlerinde, yoğun olarak çalışan evli çiftlerin evlerinde tercih edildiğini görmek mümkün. Her bütçeye uygun olması da ayrı bir tercih nedeni.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Öyle tül perdeler gibi uzun uzun makinelerde yıkanıp saatlerce tek tek kornişlere geçirilmeye gerek kalmadan sabunlu suyla silerek temizlemek, istenirse banyoda bir fırça yardımıyla rahatlıkla temizlemek oldukça kolay. Yerine takmakta bir o kadar kolay.

 

Pratik mekanizması sayesinde tek hamleyle yerine takmak bir dakika kadar kısa. Perde modelleri 2013 arasında en uygun sayılabilecek bir o kadar da renk ve model çeşitliliğine sahip olan stor perdeler oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle mağazalarda sizlerin beğenisine sunuluyor.

 Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al